Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Neha felek, mikozben oralisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neha felek, mikozben oralisan kenyesztett hogy anyira elengedem magam es veletlenul lepisilem? Miert van ez?

Figyelt kérdés
...akkor amikor a csiklomhoz er es csinal vele barmit felek mert olyan erzes tor el,mintha kene menjek a wcre:(eleg ciki...de miert van ez?
2008. márc. 19. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez biztos nem fordulhat elő!
2008. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

csikló ingerlésnél még nem halottam ilyet, de pl. g-pont izgatásnál számolt már be nekem barátnőm ilyen érzésről. Akkor azt mondtam, hogy legfejebb takarítunk, engedje el magát, és igaz ami igaz, tényleg jött egy-két csepp valami, de a szaga alapján (íze alapján passz, de nem volt rossz) nem vizelet.

Vonuljatok be mondjuk a fürdőkádba és lássuk (mármint ti), hogy mi sül ki a dologból. :)

Szerintem mondd el mivan, inkább lelkesedni fog mint undorodni. Szerintem.


Adalék:


"A nők a szexuális izgalom hatására gyorsabban választanak ki vizeletet. A "ritmikus gimnasztika" során az izmok hullámzása és az élvezet által kiváltott erőlködések, nyomások, amiket a nő végez közben, egy-egy vizelethullámot továbbítanak a húgycsőbe. Amikor a nő elélvez, a kismedencei izmok még erősebben megfeszülnek-elernyednek, lüktetnek, a vizelet pedig nagy nyomással ki-ki lövell, növelve az élvezetet. Így látványban és élményben is hasonlít a férfi magömléséhez. Olyan messzire persze nem lő, mert a női húgycső jóval tágabb, mint a férfié.

(A férfi a merevedéskor nem tud vizelni. Hasonló vizelési ingere lehet, ha a korábban sem üres hólyag hirtelen megtelődik és megfeszül a nemi izgalom hatására.) Ez az anyag a nőknél egy igen tiszta, színtelen és szagtalan, steril folyadék. A szex közbeni hormontermelés növekedése is valószínű, hogy hatással van arra, hogy hirtelen víz távozzon a szervezetből a veséken keresztül. Mivel ez nagyon friss, és nem volt idő arra, hogy a kiválasztó csatornákban és a húgyhólyagban tartózkodva egyes anyagok még átalakuljanak benne, így vízszerűsége megmaradt.


Forrás:

[link]

2008. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
:) hihi ilyet én is rendszeresen érzek.De nyugi, nem fogsz bepisilni! Engedd csak el magad nyugodtan! :)
2008. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez azt jelenti hogy nagyon élvezed. Ilyet sokan éreznek és nem fogsz bepisilni, csak élvezd és talán mégjobb lesz.
2008. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
gyere ide kinyallak és le is pisilhetsz.
2008. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
valószínű, hogy te is egyike vagy azon ritka, csodálatos nőknek, akik képesek az ejakulációra... a női ejakulációt megelőző érzés ugyanis nagyon hasonlít a pisilhetnékhez, ám ilyenkor, izgalmi állapotban nem pisi, hanem valami egészen más ürül. nyugodtan engedd el magad, és hagyd, hogy jöjjön, aminek jönnie kell: csodálatos élményben lesz részed. és szinte biztos, hogy a barátodnak is tetszeni fog - még ha először meg is lepődik.
2008. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!