Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha a barátom elkezdi nyalni a csiklómat akkor nem megyek el.. de elkezdek remegni.. és olyan mintha már orgazmusom lenne de mégsem.. :S:S?

Figyelt kérdés
Léccí írjatok
2008. márc. 19. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt jelenti, hogy kzel van, legalábbis nállam. csak hagyd, hagy kényeztessen. lazulj el, és várd a csodát:D:D megérti.
2008. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia!Én is szoktam ilyet érezni, de én csak az után ha már előtte volt orgazmusom rövid időn belül!Én azt olvastam, hogy van olyan amikor a csikló túl van ingerelve és egy kicsit pihentetni kell mondjuk tíz percet és utána megint képes lesz az orgazmusra!
2008. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nekem előtte nem volt orgazmusom...hanem akkor hittem hogy lesz:S:Sde mégsem....:S
2008. márc. 19. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annak a jele hogy nagyon élvezed. Szerintem ne akarj görcsösen orgazmust átélni, csak engedd el magad és élvezd. Az is lehet hogy még nem találta el a pasid a megfelelő pontot, de jó úton haladsz és nem kell elkapkodni semmit, majd lesz neked is orgazmusod.
2008. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt, ilyen amikor a barátom úgy nyalt, h teljesen remegtem, már kezdettől fogva. De ez valahogy sok is volt. És nem orgazmus, és nem is lett valahogy belőle. Szerintem van olyan pont, amit ekkor túl nagy inger ér.

Mert pl. ha kézzel csinálja, akkor nem érzem ilyen intenziven, de egy idő után sokkal jobb és biztosan orgazmusom van.

Szóval igazán nem tudom. De szerintem már túlingerli. :D

2008. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!