Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az normális, hogyha izgatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogyha izgatás közben összerándulnak néha-néha vagy összeszorítja a nő hüvelyben lévő izmokat? Érzi azt a pasi?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Lehet, hogy érzik a pasik... én nem tudom.
2008. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
érzi. sőt mi több még élvezi is. Vannak olyan gyakorlatok, amikkel ez tudatos képeséggé fejleszthető. A pasik meg imádják. :)
2008. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénisz benned van, akkor érezheti a pasi, én diekt szoktam összehúzni és elernyeszteni a hüvelyizmaimat, mert az mindkettőnknek nagyon jó. De szerintem izgatás közben, ha az ujja van bent, akkor nem érzi. Egyébként normális, azt jelenti élvezed, orgazmus esetén is ilyen önkéntelen hüvelyösszehúzódások vannak. (legalábbis nálam)
2008. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én méág nem feküdtem le a barátommal de amikor megujjaz és megfeszitem a hüvelyizmaimat akkor mindig nagyon felizdul suoval érzi és szerintem teljesen normális
2008. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem érzik és élvezik is

én az olvastam valahol hogy ha pisilés közben hirtelen visszatartod úgy hogy egy csepp se jöjjön, és megfeszíted ott minden izmodat akkor azzal edzheted. és

így megtanulod a mozdulatot is és utána már bárhol gyakorolhatsz, akár a boltban sorbanállás közben is :)

így volt írva nem tudom hogy hatásos-e

2008. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előttem szóló: de még mennyire hogy hatásos! És ezzel sok jót tehetsz magadnak: élvezetesebb szex mindkettőtöknek, elüldözött inkontinencia-rém.
2008. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!