Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell összehúzni a hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell összehúzni a hüvelyizmaimat? Szex közben nem tudom elengedni magam, mindig azon görcsölök hogy a legjobbat nyújtsam. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudok figyelni semmire,csak arra hogy minél jobban csináljam,és emiatt soxor nem élvezem az együttlétet.Mit tegyek ez ellen? 21 leszek
2008. márc. 19. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtad múlik. Próbálj nem akar gondolni, hogy jó legyen, mást nem tudsz tenni...
2008. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyenlőre ne a hüvelyizmaiddal törődj, hanem a lelkeddel. Vajon miért görcsölsz rá ennyire? Azt hiszed a párod csak a szex miatt van veled? Ezeken gondolkodj el. Aztán beszéld meg a pároddal hogy kényeztessen és ne szexeljetek, talán így el tudod engedni magad és élvezni, hogy nincs a kényszer vagy nem stresszelsz rá. Aztán hogy bűntudatod se legyel elégíts ki te is a párodat. :)

A szeretkezés a bizalomról, szeretetről szól, és arról hogy feltétel nélkül adj a másiknak és mindkettőtök élvezze. Szóval szerintem ezeket kéne tisztázni, talán még nem vagytok olyan közel egymáshoz és ezért stresszelsz ennyire. De ezen csak te illetve ti tudtok változtatni. Beszélgessetek.

2008. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!