Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az, hogy általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy általában amikor meglátok egy (számomra) jóképű pasit, akkor rögtön arra gondolok, hogy szexelnék vele, azonnal azt kezdem figyelni, hogy milyen izgató rajta ez vagy az... ez naponta 2-3 alkalommal előfordul. Ez oké így?

Figyelt kérdés
Persze nem szexelek mindenkivel, sőt, de nagyon be tudok gerjedni.
2008. márc. 20. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális.Ezek szerint leszbikus már biztosan nem vagy :)
2008. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs semmi baj. Nehogy azthidd, hogy más lányok nincsenek így ezzel. :) Egészséges szexualitásod van. Sok pasiörlhet az ilyennek, mert általában gátlásosak ilyen téren a csajok,de te nem, és ez jó.
2008. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel semmi gond nincs . és az is tök jo h van tartásod és csak elképzeled h bármelyik pasival sexelsz de nem teszed meg. szoval szeintem ez igy rendben van :)
2008. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!