Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne gondoljak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne gondoljak folyton a szexre?

Figyelt kérdés

A nap 90%-ban a szex körül forog az agyam, ami azért olyan nagy gond, mert semmire sem tudok igazán odafigyelni, még a tanulásra sem - pedig az nagyon fontos lenne!

Amúgy lány vagyok, 19 éves és még szűz. Szal. a "ne gondolj rá, hanem csináld" válasz nem igazán nyerő... :S

Van tippetek, hogy mivel tudnám "lefoglalni magam"? Én már kifogytam az ötletekből - de így meg nem mehet tovább... :S :(


2008. márc. 25. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kéne találnod sűrgősen egy barátot. Ha ez nem megy, akkor próbálj meg maszturbálni.Biztos jobb lesz, és bajod sem lesz tőle.
2008. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hm... a barát keresés, nem is olyan egyszerű. Talán válogatós vagyok...

Maszturbálni meg - hogy mondjam, egyedül nem az igazi és hosszútávon szerintem ez sem megoldás.

2008. márc. 25. 18:20
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, talán kicsit félre érthetően fogalmaztam.

Szoktam maszturbálni, de vlhogy mostanában attól sem "nyugszom" le.

2008. márc. 25. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Akkor változtass a technikádon (lehet hogy nem elégülsz ki eléggé) hogy változatosabb legyen, a fiúknál az be szokott válni(esetleg csináld gyakrabban), és nem kéne ennyire válogatni, hanem keresni egy hosszútávú megbízható kapcsolatot, az lenne a legjobb megoldás a számodra! És ha szabad javasolnom írj pár sort az emailemre amit itt elérhetsz mert hasonló helyzetben vagyok én is.
2008. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy ha találsz jó megoldást, oszd meg velem is :D

Most nekem sincs barátom, és engem sem elégit ki (akármilyen jó) a maszturbálás. PASI ÉS SZEX! SAjnálom, ha ezt nem akarod hallani, de tényleg ez a megoldás.

Bár szüzen még könnyebb, mert ha megtapasztalod a szexet, akkor még jobban csak arra fogsz gondolni. :D Egy ideig.

2008. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha meg van a megoldás leírom! :D

Bár sztem a válaszodban már benne van, NAGYBETŰVEL

2008. márc. 25. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát még szüz vagy..jo neked:)én már tudom mit hiányolok már NAGYON:((maszti persze jo de nem eléggé)én már UNOM kajakra...Egy PASI KÉNE SÜRGÖSEN!!
2008. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagy teljesítőképességemet és hasonló megdöbbentő méretű szívemet ajánlanám fel a rászorulónak ;) allatisrac*yahoo.com
2008. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen problémával küzdök, csak én fiú vagyok. Volt, hogy egymás után 12x kivertem, de csak rosszabb lett.
2009. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!