Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Frigid vagyok. Mit tehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigid vagyok. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Félek a páromat elveszítem emiatt. Frigiddé váltam az utóbbi 1 évben és nem tudom mit tegyek. Olyan ciki ezzel pszichológushoz fordulni. Van/volt valaki már ilyen helyzetben? mi a megoldás?
2008. márc. 27. 11:11
 1/7 anonim válasza:
100%

szerintem a szerelem a legfontosabb!!ez csak egy úgynevezett "kiegészítő" az életben a szex.ha én nem tudok elélvezni (mindenkinek volt már olyan az életében)

nekem már az is bolodgság ha látom h ő élvezi!de ezt elmondtad a szerelmednek??ezeket meg kell beszélni.

2008. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vezesd rá a parnered mit szeretnél,hogyan jó neked.kényeztesd őt sokáig és te is felizgulsz közben eléggé ahhoz hogy elmenj.beszéljétek meg.talán egy kis kettesben eltöltött vacsora egy kis vörösborral felodja a gátlásokat.vagy ha zavar téged a világos csináljátok sötétben.
2008. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, álljunk meg egy pillanatra. A frigidség nem egyenlő azzal, hogy nem tudsz elélvezni. A szexet magát amúgy kívánod? Mert akkor nem vagy frigid. Nem lehet, hogy a barátoddal van baj? Ne tiltakozz rögtön, csak gondolj bele. Más fickókról sem szoktál fantáziálni? Mióta vagytok együtt? Talán újdonságot kellene a kapcsolatba vinni?
2008. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, a szexet sem kívánom és más férfiakkal sem. (legalábbis nem fordul meg a fejemben)A barátom mindent megtesz, 2 és fél éve vagyunk együtt. Gyengéd és tényleg próbálkozik, szeretem is, de a szex nem kell.
2008. márc. 28. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szervi baj is. Menj el először orvoshoz, aki megvizsgál.

De sokkal valószínűbb, hogy valami lelki probléma. Akkor pedig - ha a párod és te is már mindent megtettetek - marad a pszichológus. Esetleg együtt. Ha nehéz, akkor arra gondolj, hogy mi az, amit megtennél érte. Egyébként elég jó eséllyel gyógyítható - de legalábbis javítható.

2008. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én is ilyen párkapcsolatban élek már másfél éve (srác vagyok)!

Szerintem gonolkodjatok el egy pszichológus kezelésen ahol mindketten ott vagytok, mert ha nem is mondja ki (mert szeret) de sokkal kiegyensúlyozottabb lenne a viszonyotok ha több lenne a testiség, mivel nekünk férfiaknak alapvető igényunk a sex. gondolj bele abba hogy mit adott fel érted az a srác, és utánna döts hogy mejik utata akarod járni mert eből a helyzetből más kiút szerintem nincs...

2008. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Épp így voltam. Azt hittem, frigiddé váltam. De a szexuálpszichológus, akit választottunk, megnyugtatott, hogy nem vagyok frigid. Szerinte frigid az a nő, aki hideg marad bármiféle szexuális izgatásra. Azt mondta, orgazmus zavarom van. Szexuálterápiával, párommal jártunk, kb 4 hónap kellett, hogy kielégítő gyakoriságú közösülés közbeni orgazmusaim legyenek.

A párod, ilyen szex gond miatt elhagyna, ahelyett, hogy megoldanátok, akár szexuálterapeuta segítségével???

Előtte, ha belegondoltam, nekem is cikisnek tűnt, hogy pszichomókushoz járjunk.

2011. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!