Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretnem ha egy ferfi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnem ha egy ferfi a szamba elvezne. Hol talalhatok ilyet, aki erre hajando? En is ferfi vagyok.

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Népliget! Ott bármit megtehetsz!
2008. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd végig a szexpartner keresőket:

[link]

2008. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Elképesztő hogy már egy buzi sem talál magának köcsögöt...
2008. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez egy újabb prokovativ kérdés.

Ha buzi vagy és szexpartner kell ezt kell kérdezni. Senkit sem érdekel, hogy pontosan mit akartok csinálni. Vagy csak egy szádba élvezés kell? Nem hinném...

2008. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A barátom eléri magának XD. oldd meg te is magad :D
2008. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én a szádba élvezek ha az kell neked.
2008. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Attól, hogy ilyen igénye van a kérdezőnek, nem feltétlen kell azonnal "buzizni" és "köcsögözni". Bármennyire hihetetlen, elég sok(!) házasságban élő férfinek vannak ilyen igényei. Ettől még az adott férfi nem echte homoszexuális, inkább egy erős szexuális perverzió.


De azért valóban elgondolkodtató, hogy ilyen kérdést tesz fel valaki, hiszen elég kiforrott lehetőségei vannak a partnerkeresésre.

2008. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ám legyen, de csak akkor, ha le is nyeled!
2008. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát életemben is most olvasok iet először:S:D pedig már minden hallotam, de ezt nem naon! am sztem van sok oan club meg minden ahol az ienek(mint te pl) meg lehet találni! bőngész a neten!:) de sztem azé a lányokra gondolj:) ne a pasikra....
2008. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szomszédom meleg, biztos a szádba élvezne. Bár, van barátja. lehet, hogy hű hozzá. Nagyon jó pasi, engem sajna nem vesze észre, mert nő vagyok.
2008. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!