Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Biszexuális nőnek egy pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális nőnek egy pasi, miért ér mindig többet az életében mint egy másik nő? Én is biszex vagyok, de nálam egyenlő szinten vannak.

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

én inkább férfiként azt a kérdést tenném fel,hogy miért mindig a legkirályabb csajok lesznek biszexuálisak??????????? :/


23/F

2012. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A biszexualitásnak is vannak fokozatai.
2012. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valszeg azért, mert dolgozik benne az evolúciós ösztön: a fajfenntartás.


Az első válaszoló kérdésére pedig talán az a válasz, hogy azért, mert a női test esztétikus, a nők szerint is. Míg egy hetero férfi nem találja esztétikusnak a többi férfit.


24/N

2012. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már nálad már megdöglött az ösztön,amit Isten adott,miszerint nő+férfi ...akiknek meg még mindig fontosabb a férfi azoknál még küzd az elemi ösztön.
2012. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem döglött meg, még ki sem fejlődött az az ösztön.
2012. máj. 28. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
nőként szerintem a női test egyáltalán nem esztétikus, heteroszexuális vagyok és a férfi testeket találom szépnek.
2012. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!