Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A csajok a szőrtelenített...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok a szőrtelenített vagy a szőrös hímvesszőket kedvelik jobban?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom nem borotválja... Engem abszolut nem zavar,csak néha kényelmetlen mikro orális szex után a szádba találsz egy két szörszálat..:S Sztem egy kis igazitás nem árt,de a tul csupasz sem biztos h jobb. Na szval ha én pasi lennék igazitanám:D
2008. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a hímvessző az nem szőrős csak fölötte ott a has alatt. nem? Amúgy sztem a levágott szőr a legjobb.. se nem csupasz se nem bozót:D
2008. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom kiigazítja magának, hagy olyan 1 cm- es szőrt. Így a legjobb, nekem így jön be. Mondjuk a csupasz meg praktikusabb lehet, bár nam nagyon találkoztam még olyannal, de biztos az is jó :))) Am optikailag nagyobbnak tűnik. Sztem a mai világban az érintetlen bozont tök ciki. Nem szívesen venném a számba :S
2008. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

attol fugg mit akarnak csinalni =) engem mondjuk szeretkezes kozben nem zavar latni ugysem latom nagyon XD meg amugy is nevetsegesebb lenne csupaszon x)))

viszont a csajoknak a mai vilagban mar mindenhol szortelennek kell lenniuk...ez nem azt jelenti h a fiuknak is!

2008. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nallunk fazonra van igazitva.
2008. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
nekem mind1, h milyen csak jó nagy legyen!!!
2008. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én szőrtelen párti vagyok
2008. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem ez alapján választok pasit. Azért én is a csupasz vagy a fazonirozott mellett vagyok. A csupasz bár kcisit vicces, de sokkal kényelmesebb. Jó a fazonirozott is, mert a szőrszálak engem is zavarnak.

És kicsit el is várnám azért, h ne dzsungel legyen. Ha már én minden héten többször szenvedek mindenhol a teljes csupaszságért.

2008. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csupasz legyen
2008. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

én nullás géppel szoktam időnként megnyírni.

A kedvesemnek tetszik látványilag is, meg azt mondja, amikor borostás, akkor pont a csiklóját birizgálja. Meg orál közben/után sem kell a szőrt szedegetnie a szájából.

2008. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!