Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha smárolunk a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha smárolunk a barátommal akkor normális h én cska ugy hagyom magam? szoval semit se csinálok?

Figyelt kérdés
Mikor smárolunk akor ugy nemszoktunk körözni a ynelvünnkkkel emg ugy semmi csak ugy hagyom...
2008. ápr. 29. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt egy kicsit nehéz elképzelni, szóval ő a nyelvével játszadozik, miközben te teljesen mozdulatlan vagy nyelvileg? A csókolózásnak nagyon sok formája van, van éppen olyan is mikor csak az ajkak érintkeznek érzékien és olyankor nincs szükség nyelvre, de ha ő használja, kicsit szokatlan szituációról van szó. Egyszer kétszer lehet ilyet is, de ne állandósuljon a passzivitás, mert nem kap értelemet a csókolózás, olyan egyolali, ezt bármivel lehet.
2008. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ugy szoszeritn midnkettőnk ynelve a másik szájában van cska ugy ott nemtörténik semmi olyan hanem nekem a nylevem az csak ugy ottvan..remélem értitek..és előre is kösznöm
2008. ápr. 29. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
A csókolózásnak nincsenek szabályai. Minden pár kialakítja az egyéni szokásait, de valóban nem jó, ha mindig passzív vagy, mert esetleg úgy érzi, hogy valami nincs rendben részedről. A szerelem az adok-kapok elven működik.
2008. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindennek meg van a maga szépsége, és ha ti ezt izgalmasnak vélitek, akkor szerintem nincs semmi probléma. Nekem ugyan szokatlan, mert én ilyen csókolózási formát még annyira nem alkalmaztam, valahogy késztetést érzek arra, hogy a nyelvemmel játszadozzak, de ezt valóban a párok válogatják, mi a legjobb nekeik.
2008. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy ez neked még korai kicsit. Beszéld meg vele, hogy jobb, ha kicsit visszafogjátok magatokat. De csókot máshova is lehet adni... nyakra, homlokra és szemre is... próbáltátok már?
2008. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem deh sztem ha már 1 honapja járunk akor már ideje smárolni deh mással simán tudok smárolni nemtom mi a baj:(
2008. ápr. 30. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
leeht az a baj hogy bénán csinálja. van ilyen, és ettöl leszel paszsiv.
2008. máj. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!