Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden nönek van a végbél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nönek van a végbél nyilás környékén ször? És ha van mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ööö nekem is van:S borotva jobbat nem tudok:S
2008. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Droid? :D

Nekem is van, ne aggódj, én leborotválom néha. Bár annyira nem észrevehetpő sztem, legalábbis én nem szeretm ha ott nyúlkálnak.

2008. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen borotválom, mivel a barátommal néha akad olyan hogy... Nem vagy droid meg semmi ilyesmi.
2008. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van es nem is nagyon izgat. Nem szortelenitek arra fele mert nem birom a masnapra kovetkezo viszketes ingert.

Ki latja? A kedvesem. Zavarja ot? Nem.

2008. ápr. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nekem félig a kozmetikus legyantázza, a többit pedig énleborotválom.
2008. ápr. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam hőzgálni, mert ott nem úgy nő a szőr mint mindenhol máshol.Igazából pár szál van csak azt meg túl lehet élni.Páromnak már mondtam,hogy gyantázza le mert engem zavar.Ő meg nagy ívben sz...ik rá.
2008. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát én amikor csináltatom a kozmetikusommal a fazon gyantát akkor ott is leszedi és ot nem is fáj különösebben. ugyhogy sztem gyantáztasd vagy ne törödj vele
2008. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó! Hol csinálnak ilyet, mert én is kipróbálnám! Budapesten? Légyszi' írd meg nekem privátban. Köszike
2008. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is kozmeitkus szedi le fullos intimgyantán. ha marad, akkor csipesz, epilátor
2008. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van, engem rémesen idegesít.. én az epilátor borotvafejével szedem le. Ezzel egész jól lelehet!
2008. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!