Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljon a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon a barátom ahhoz, hogy kellőképpen felizguljak és nedves legyek (nagyon)?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 30. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit lassítsatok. Ne akarj "mindent" - először ismerjétek meg egymást jobban.
2008. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
80%
Csatlakozom az ekőttem szolóhoz.Nem kell egyből a sűrűébe vágni.Ismerjétek meg egymás testét,izgassátok egymást.ezzel el lehet érni mindent.de ha te nem kívánod őt akkor nehezebb dolgotok lesz
2008. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a fizikális hozzááláson múlik.

Ha igazán kívánod, nedves leszel már egy csóktól is.

Ha meg nem kívánod igazán, vagy van valami belső fursztrációd, félelmed, akkor nem leszel nedves.

HA meg végképp nem megy, akkor használjatok sikosítót.

2008. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pettingelés közben értettem.
2008. ápr. 30. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg arra, hogy orálisan kényeztessen egészen a kívánt hatásig. Egyébként a dolog akkor sül el a legjobban, ha spontán szeretkezésről van szó.
2008. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én barátom úgy csinálta ami nekem nagyon bejött h feküdtünk és csókolóztunk..nem nzúlt hozzám sokáig,aztán a mellemet kezdte el simogatni és puszilgatni majd abbahagyta...mosolygott...azán benyúlt a nacimba és elkezdett simogatni bugyin keresztül...majd kihúzta a kezét:)ezt eljátszotta párszor...meg h lement a fejével és visszajött:)de nem ért hozzám "úgy" ezt csinált a 1 darbig...a végén már azon voltam h magamba tuszkolom:Pde nem kellett jött magától:))és olyan szinten nedves voltam h nagyon!
2008. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!