Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barnás folyásom volt. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barnás folyásom volt. Nem jött meg a mensesem. szúr az alhasam (nagyon kicsit )és fájt a derekam(nem folyamatosan) a tesztem nagyon nagyon nagyon halvány volt szinte alig látszott.... miért?

Figyelt kérdés
A partnerem szerint az űt csak én láttam. De a két betű "t" "c" közt ott maradt a halvány rózsaszín folt.
2008. ápr. 30. 16:24
 1/5 anonim válasza:
100%
Csak annyit,hogy barátnőm 3 tesztet csinált.abbol 1 azt mutatta hogy terhes.elment nőgyógyászhoz,és nem az.ha teszte veszel ne a legolcsóbbat.és a reggeli vizelettel próbálkozz.De akkor cselekszel a legjobban ha te is meglátogatsz egy nőgyógyászt
2008. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.. (:
2008. ápr. 30. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindneképp menj el orvoshoz, mert a tüneteid nagyon lefedik a terhességet, és vannak, akiknek csak 12 hetesen lett + a teszt.

TEhát a doki a legbiztosabb, més mielőbb!!!

2008. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
voltál pasival mostanában? ha igen és nem védekeztetek akkor ott a gáz. akkor irány a nődoki. ha nem voltál pasival akkor nem vagy terhes viszont akkor lehet, h kimarad. mennyi idő vagy?
2008. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"mennyi idős vagy?" bocsi, elírtam
2008. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!