Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy azért nem akarok mindig vele csókolózni, mert "kellemetlen" a száj szaga?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ellene? Hogy mondjam meg neki? Az a furcsa, hogy reggel még semmi gáz... és ahogy telik a nap annál jobban érződik. Ha eszik vmit vagy adok rágót neki vagy akármit akkor nagyjából elveszi, de nem tömhetem mindig a fejét:S Segítsetek. Nem tudom megmondani neki, mert megsértődik:S
2008. ápr. 30. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele... nincs jobb megoldás.
2008. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Igen... "beszeld meg Vele" de hogyan? Ez itt a kerdes.

Nalunk nincs ilyen problema... de en elegge ugyelek erre mondhatni "fogmoso" maniam van... de nem ez miatt hanem alappol. Szoval engem alapvetoen zavar hogy ha mondjuk akkor kozeledik felem a parom amikor eppen csak elragtam valamit... akarmit, legyen az pl. egy kis csoki miutan meg nem mostam meg nem mostam meg a fogam... es lenyegeben mar nincs ott csak kisse erzem... es teljesen normalis hogy ha masokat ez nem zavar de engem zavar. Es akkor mindig mondom hogy: "nee... ne most mar... mindjart kiszaladok fogat mosni... csak par perce nyeltem le az utso falatot."

Es nem maszik ettol a falra hanem mar O is kezd raszokni :)

Ebbol tudni fogja hogy Neked ez milyen fontos de megsem kell kellemetlen szituacioba bonyolodnotok.

De az is lehet hogy valami emesztesi problemabol kifolyolag van szaj szaga es akkor ez nem megoldas. Hogy ha ettol megoldodik akkor megsem az volt a bibi, ha nem... akkor meg... irj ujra es akkor majd kiotlunk valamit mert most arra nincs normalis valaszom ;)

De remelem hogy megoldodik a szitu...

2008. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszike. Kb fél éve szokott le a cigiről... az nem lehet?:D Amúgy minden nap mos fogat azzal nincs gond, de szinte mindig amikor bemegyünk suliba bemegy első órára aztán szünetbe meg már érzem, h vmi nem stimmel... aztán ez megy nap végéig. kezd már kicsit zavarni. konkrétan meg nem akarom neki megmondani, mert kicsit sértődékeny típus és hát nem lenne valami jó, ha megsértődne, mert mondjuk szerintem úgysem tud vele mit csinálni.
2008. ápr. 30. 23:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem! Vigyen magával fogkefét, és 2 óránként mosson fogat.

De talán egy orvos is segíthet. Lehet, hogy a gyomrával van valami.

2008. máj. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a rossz fogak is okozhatják! Szóval cipeld el magaddal fogorvoshoz! Megkérhetnéd, hogy kísérjen el, aztán ha ott vagytok, felvetheted neki, hogy nézesse meg ő is a fogait! :)


Magától nem szokott rágózni? Mert míg suliban vagytok, az is megoldást jelenthetne, otthon pedig fogmosás! Jobb ötletem nincs.

2008. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rágózni is akkor rágózik, ha a szájába nyomok egyet:D de akkor mindig azzal jön, h: "miaz büdös a szám?":D
2008. máj. 1. 10:46
 7/10 anonim ***** válasza:

:)

Szegény Te! Én már csak ennyit tudok mondni! :)

2008. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nme tehetsz mást, meg kell neki mondanod!!! ha szeret, akkor nem sértődik meg, mert igazad van
2008. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Beszélni kell vele.


Nem azt kell mondani, hogy hé, büdös a szád, hanem hogy kellemetlen a lehellete, és mindjárt nem hangzik olyan kegyetlenül.

2008. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet fogaktól, de gyomorszáj rossz záródásától is. Mindenképpen beszéld meg vele finoman.
2008. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!