Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miután megujjazott a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megujjazott a barátom kicsit érzékeny volt a hüvelybemenetem. Ez normális?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és általában amikor megujjazott a barátom, akkor utánna mindig fájt 2-3 napig a hüvelybemenetem, de csak, ha hozzáértem. Utánna volt 1 hónap szünet, mert nekem hüvelygombám volt és azt kikellett kezelni. Nemrég ismét megujjazott és most már nem fájt annyira. 2 ujjal is csinálta pedig az régen írtóra fájt... most észre se vettem. Viszont egy nagyon nagyon picikét még érzékeny. Ez normális? Eddig miért nem sikerült 2 ujjal? Lehet, hogy a hüvelygomba miatt fájt régebben és most azért nem fáj, mert "kikezeltettem"? Köszi a válaszokat.
2008. máj. 1. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a hüvelygomba miatt fájt, sokkal inkább azért mert talán kicsit durván csinálta, nem?
2008. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régen azért fájt, mert nem engedted el magad teljesen.

Velem is ez volt, még az orvosom mondta, hha feldugna 1 tollat simán szét tudnám törni, úgy tudom magam feszíteni...

Most azért sikerült 2ujjal sztem, mivel 1 hónapoig nem volt semmi, és már valszeg ki voltál éhezve.

2008. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csinálja durván, max amikor elkezdi gyorsan csinálni, akkor érzem, hogy összehúzódik ott belül minden izmom és kezd fájni picikét.
2008. máj. 2. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha fáj, akár egy kicsit is, akkor szólj neki, vagy állítsd le! Ne engedd, hogy olyat csináljon, ami neked nem jó!

A szex sem arról szól, hogy az egyik fél fekszik, a másik meg "teszi a dolgát". pl. ha érzed, hogy picit fáj, akkor szólj neki, vagy told el a kezét onnan máshová pl.melledre, ekkor egy kicsit megpihensz, utána folytathatjátok.

2008. máj. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szoktam neki szólni sőt szokta is kérdezni, hogy fáj-e. de, ha begyorsít akkor miért húzom összeaz izmokat? és miért pont akkor kezd el fájni?
2008. máj. 2. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!