Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meg lehet ujjazni egy nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet ujjazni egy nőt alvás közben úgy, hogy ne ébredjen fel?

Figyelt kérdés
2008. máj. 1. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy nem fog rá fölébredni. Maximum altatásban.
2008. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát attól is függ h te alszol vagy ő... de nem hiszem... mondjuk ha nagyon ki van ütve... de miért tennél ilyet fúúj ez szemétség.
2008. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne szemétség!!! Mi a párommal gyakran szoktunk éjjel szeretkezni és van hogy akkor ébred fel amikor behatolok és nagyon örül neki ha így ébresztem fel. Igen lehet ujjazni csak ha el kezdi élvezni a helyzetet akkor felébred, ez csak az én tapasztalatom!!!
2008. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
szóval ha csak 1-2 szer van fölnyomva arra még nem ébred fel.?
2008. máj. 1. 22:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért célod az, hogy ne ébredjen fel? Nem arra való a szex, hogy mindketten élvezzék? Ráadásul neked abban mi a jó, hogy beledugod az ujjad? Amúgy én tuti felébrednék rá, és erre a nők többsége biztos felébred.
2008. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Hát úgy, hogy ne ébredjen fel nem lehet! De miért is ne ébredjen fel?

Mi is szoktuk a párommal éjjel csinálni, félálomba elkezdjük simizni egymást, de utána már ébren folytatjuk!

2008. máj. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te is fölébrednél, ha valaki elkezdené verni neked a ....-odat :D
2008. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
altatoval. én is csináltam volt csajomnak, mármint nem altatoval ezt csak neked irtam, de felébret kb. 20 másodperc után.ezért irtam h csak altatoval tudod megtenni vagy ha nagyon bevan rugva a csaj vagy ilyesmi.
2008. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
bazz ne agyatok neki tippeket! világos hogy nem a csajával akarja !!! s világos hogy még nem is volt csaja!!!!! amilyen kéjenc rá mozdul a nővérére XD
2008. máj. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "1-2-szer van fölnyomva"??? Undorító! Egy normális pasi semmit nem akar "felnyomni" a barátnőjének, ha meg nem a bartánőd, akkor minek csinálnál vele bármit is? Lehet tényleg az előző válaszadónak van igaza... :S
2008. máj. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!