Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha az anyukám és a pasija szexelnek a másik szobában, és áthallatszanak a hangok, akkor iszonyatosan rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Valamikor sírok is, mert olyan rossz hallani a hangokat. Ha már előre erre gondolok, teljesen elmegy a kedvem, és nem lehet velem mit kezdeni. Nagyon rosszul vagyok. Miért érzek így? Tehetek valamit ellene?
2008. máj. 1. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg anyukáddal, hogy lehetne egy kicsit diszkrétebb, mert téged zavar... megértelek.
2008. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megpróbálok majd vele beszélni, már egyszer volt erről szó, de gondolom olyankor nem igazán tudja kontrollálni magát... :(
2008. máj. 1. 22:09
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, én is ebben szenvedtem. Hiába az ajtóbecsukás, paplan alá a fej.. áthallatszik. Fontos lenne tudni, hány éves vagy. Én úgy vélem még ezek szerint nem volt párkapcsolatod vagy nem jutottatok el a magasabb fokú intimitásig..ezért zavar még ennyire.

Én akkor jutottam ezen túl, amikor már aktív nemi életet éltünk a barátommal:) Kitartás:)

2008. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
hőhh annak velem egyszer fordult elő ilyen, jópár napig nem tudtam elfelejteni... Megértelek...
2008. máj. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
hopsz az az annak nem kell oda ,sry
2008. máj. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem még akkor is zavart, amikor már én is éltem nemi életet. Nem tudom, hogyan lehetne ezen segíteni. Talán az lehet a megoldás, amit az első hozzászóló írt: beszélj anyukáddal, ha tudja, hogy ez Téged mennyire zavar, kell, hogy tudja annyira kontrollálni magát, hogy csendesebb legyen. Esetleg ki lehetne találni valami "hangszigetelés-erősítést", nem tudom, milyen a lakásotok, de esetleg a szekrénysort a közös falhoz tenni, ilyesmi. Ha van saját tévéd, azt is a közös falhoz költöztethetnéd. Vagy anyukádék a tévéjüket szintén. Emellett persze azért nem árt, ha tekintettel vannak Rád és csendesebbek kicsit. Ennyi önkontroll azért lehetséges, hidd el.
2008. máj. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Javits ki ha tevedek, de arra tippelek, hogy az zavar inkabb, hogy anyukad nem az apukaddal szeretkezik? Az a baj, hogy ha ez van akkor nem tudok rendes valaszt adni, mert nem tudom miert nem apukaddal van, es nem is szeretnek indiszkret lenni. De ha igy van es ezert zavar, akkor ez telljesen normalis. Beszelj anyukaddal, hogy legyen mar kicsit tekintettel rad. Vagy szerezz be, egy mp3 lejatszot, es aludj azzal.
2008. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A szekrénysor a közös falon van, az övé is meg az enyém is, plusz bekapcsolják a tv-t, felveszik a hangerőt... tegnap bekapcsoltam én is a tv-met, jó hangosra, és azon aludtam el (automata kikapcsolás)... régebben próbálkoztam az mp3 lejátszóval, de azzal nem sikerült... :(

Még egyszer köszönöm mindenkinek a hozzászólást!

16 éves vagyok, tudom, hogy meg kellene már értenem, de egyszerűen még nem megy... 10 hónapos párkapcsolatom van, de eddig még tényleg nem jutottunk el... és egyelőre nem is tervezem. Nem érzem még magam késznek rá... bár ilyenkor megfordul a fejemben, de még nem tudnám megtenni.

És nem tudom mi zavar benne, talán, hogy nincs megszokva. Apukám 5 éves koromban meghalt, úgyhogy nem vagyok járatos az ilyen dolgokban.

2008. máj. 2. 09:54
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Ennyi "óvintézkedés" mellett is hallod őket??? Hát már nem azért, de anyukád is gondolkodhatna, bármennyire élvezi is a szexet! Ez már pofátlanság, úgyhogy tényleg mondd meg neki, hogy ez téged zavar. Gondolom, ha ilyen hangosan szexelnek, akkor ez a beszélgetés se fog megtörni köztetek semmit.
2008. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%

egy feltételezést engedjetek meg: valszeg lány vagy :D98%:D 1% mert semmi sem biztos és 1 mert nem vok tökéletes :D


1.: muterod gondolkodhatna hogy ha már othon *** akkor lehetőelkg ne úgy hogy pesten is halják :D + azon is hogy feltételezem nem szívleled hogy muterod mivel faterod ugyebár...:( (sry a faterod emgfogalamzásért) akkor valszeg ez neked szarul esik nem tom ez specko nekem apszurd hogy mutid meg a pasija enyire le se... hogy mit érzel :D + sztem semmi köze ahhoz hogy volt e vmi a fiuddal. mi köze lenne ??? gondolkodjatok már meghalt az apja ! ki a *** izgat hogy volt e palival? nem látom az összefüggést. mért ha le fekszi ka fiujával akk hopp egyszerre: jaj ó fater meghalt muter meg jól elvan a pasijával ez így jó :)???? hogyne...

2008. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!