Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a biszexuális és a biszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a biszexuális és a biszexuális hajlamokkal rendelkező hetero közti különbség?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 19:04
 1/7 Baby Firefly ***** válasza:
az hogy a biszex kapcsolatot létesit midnenkét nemmel mig a biszex hajlamos pedig csak izéé... nemtom.. én sztem hajlamost vagyok inkább.. 16/L
2012. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
az egyik divatból csinálja,a másik nem
2012. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik létezik, a másik nem. Pl ha meleg fiú vagy, de nem vállalod semmilyen szinten, attól még meleg fiú vagy. Ha vonzódsz a saját nemedhez is, hiába nem terelődik fizikai síkra eme vágyad ilyen-olyan okok miatt, attól még biszexuális a beállítottságod, nem hetero. Olyan persze természetes, hogy az egyik vagy a másik nem jobban, akár sokkal jobban vonz. Nem kell ennek egyforma mértékű kívánalomnak lennie.
2012. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A biszexuális az mind2 felet egyenlő választható partnerként látja és ugyanúgy vonzódik mind2höz míg a hajlamú az csak kíváncsiságból csinálja inkább vagy szórakozásból de semmiképp sem létesítene komoly kapcsolatot mind2 nemmel csak az egyikkel ..
2012. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy az egyik létezik, a másik meg nem. Onnantól, hogy "hajlamaid" vannak, nem vagy hetero, sem homo.


A szexuális aktivitással ne keverjük, mert egy teljesen más tészta, hiszen egy hetero srác sem feltétlenül dugja körbe az össze körülötte lévő nőt, ahogy az sem biztos, hogy élete során fog olyan barna, fekete és szőke hajú csajjal találkozni, akivel kapcsolatba akar kezdeni. Jobb példát valahogy nem tudok.

2012. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az, hogy aki biszexuális, mindkét nemmel el tudja képzelni a párkapcsolatot, és a szexuális viszonyt is, aki meg biszexuális hajlamokkal rendelkező hetero, ő csak a szexet tudja elképzelni a saját nemével, csak testileg, fizikailag tudja elképzelni, a párkapcsolatot nem.
2012. júl. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: EZ így, ebben a formában nem igaz. Én is biszexuális vagyok, mégse tudok elképzelni hosszabb kapcsolatot egy férfival és ennek egyszerűen az az oka, hogy hosszabb távon szükségem van gyengédségre is, ami egy férfitól számomra taszító.


Ettől még nem leszek heteroszexuális, mert nem csak és kizárólag az ellenkező nem vonz szexuálisan, márpedig a szexuális vonzalomra vonatkoznak ezek a kategóriák.

2012. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!