Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, ha egy fiú mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy fiú mindig olyan szorulós boxert hord?

Figyelt kérdés
Nem zavarja őket, ha éppen megmerevedik a péniszük és nem tud "fölállni", csak a saját testéhez szorítja a péniszt a gatya? Lesz ennek valamilyen következménye?
2008. máj. 2. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor zavar (egy idő után), ha nem tud kb. irányba állni. Meg visszafelé, amikor begyűjti az összes szőrt, és feszül.


A hatása időszakos (nány órás vagy napos) csökkent termékenység. De ez a meleg miatt van, nem a szűk hely miatt.

2008. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem valami praktikus! (lány vagyok) Végülis elég rossz lehet, hogy nem kap szabad teret, és tényleg a saját szőrébe gabajodhat bele (ha van) ha meg nincs akkor az a rossz, mert bepállik. és a termékenységnek se tesz jót, mert nem tud szabadon lógni ott semmi aminek kéne.
2008. máj. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2008. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Normális. Én is ilyet hordok ha egyre gondolunk, rövid szára van, és tapad kb. De ez nem páncél, hogy ne arra menjen amerre a tartalma. Néha talán egy nagyon kicsivel melegebb mint egy fecske, de nem sokkal. A nagyobb gond, ha szar fajta, napközben kilazul a gumi a szárában és gyűrődik. Az szar. ÉS hidd el, az smiképp sem kényelmes ha szabadon leng össze-vissza.
2008. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokkal kényelmesebb, mint a többi, nem mindíg előny, ha csak

úgy lengedezik. Márkásat és megfelelő méretet kell venni.

2008. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem. de ez nem gátolja a merevedést? vagy semmi ilyesmi következménye nem lesz? hallottam egy olyat, h aki mindig ilyet használ annak egy idő után nem tud már olyan "jól" trmékenyíteni. vagy ilyesmi ^^
2008. máj. 5. 18:31
 7/8 A kérdező kommentje:
na ezt jól megofgalmaztam:D remélem értitek. bocsi
2008. máj. 5. 18:32
 8/8 A kérdező kommentje:
lol. megfogalmaztam*
2008. máj. 5. 18:32




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!