Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Manapság mit várnak el az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mit várnak el az első szexuális együttlétkor?

Figyelt kérdés
Úgyértem,hogy ti például elvárjátok először, hogy orálisan kielégítsenek?Mik azok a "figurák" amit bevállaltok először és mik amit nem?
2008. máj. 3. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elsö szexuális eggyüttlét alatt a szüzesség elveszitését érted,akkor sztem vannak olyan zavarba, hogy nem gondolnak arra hogy orálisan kielégitsék egymást.Nálunk ez fokozatosan több hét alatt alakult ki a sok-sok figura illetve orális szex.Ha aktív nemi életek utáni új párkapcsolatbeli szexre gondolsz, akkor minden minden menyiségbe--legalábbis nálam---

Remélem segitettem!

2008. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem se volt tiszta, hogy a szüzesség elvesztésére gondolsz? Nálunk pl. orális szex( a párom csinálta nekem, én lány vagyok) még a szex előtt volt és fokozatosan haladtunk, aztán később szex is volt. Ha kölcsönösen szeretitek egymást és nem azért fekszetek le egymással, hogy tul legyetek rajta, akkor nem vr el senki semmit, csak add magadat és csináld, amit ugy érzel jól esik és ennyi. Sok sikert.
2008. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem szüzességre gondoltam, hanem új párkapcsolatra

(hosszú kapcsolatból kilépve)

2008. máj. 3. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem ma már alap, hogy orális szex is van elsőre. Hogy jó-e vagy nem azt nem tudom..
2008. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!