Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kényeztessem a pasim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kényeztessem a pasim?

Figyelt kérdés
beszéltünk már arról , hogy már jó lenne pettingelni stb stb én is szeretném meg minden !! De hogyan kényesztessem elötte?? hol puszilgassam?? vagy hol simogassam?? mert fokozatosan szeretném....!!
2008. máj. 3. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Először mindenképp puszilgasd, simogasd. És ha te is beindulsz majd minden jön magától, hidd el. Én nagyon féltem ettől az egésztől, de annyira kívántam hogy nem bírtam(bár nem is akartam). És csak fokozatosan egyre többet, egyre jobbat, menni fog. Soksikert!
2008. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Essetek egymásnak, a többi jön magától. :)
2008. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sszia!! Nos,.. a fülénél, mindenképp :) Az nagyon de nagyon izgató tud lenni, nőknél is.. de férfiaknál is meglehetősen :)

Aztán simogathatod a hasát is... szép finoman, érzékien. Aztán esetleg néha lejjebb mindig.. :) egyre lejjebb...

az barátom imádja, ha a nyakától egészen "a hasa aljáig" végighúzom az ujjam... :)

Ha már nagyon be vagytok indulva, megszoríthatod a péniszét is, de ne NAGYON. :) Tehát ne durván vagy ilyesmi, csak.. épphogy.. :) Érted.

Jó ötlet a fokozatosság, először kezdhetitek finom lágy csókokkal.. aztán ha minden igaz, úgy is vad csókok lesznek belőle. :)

Nagyon sok szerencsét!

2008. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz has, nagy, vállharapdálás:D a többi jön magától/filmekbő is lophatsz:D/és ha majd oda juttok h komolyan akk meg kérdezd meg h h szeretné meg az aza igazság h az ember automatikusan azt csinálja a párjával amit ő szeretne, szal figyelj erre is:)aztán sok sikert
2008. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!