Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap voltunk eloszor egyutt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltunk eloszor egyutt a mostani parommal.18 cm-res a farka es eleg vastag is, nagyon fajt, amikor belem hatolt, ez fajdalom mar mindig megmarad?

Figyelt kérdés

23 eves vagyok es eddig meg soha nem voltam olyan ferfival, akinek ekkora lett volna a penisze... Egy kicsit hevesek voltunk, persze felizgatott, ujjazott is eleg rendesen, nedves is lettem. Kicsit eros volt nekem mar az ujjazas resze is a dolognak, fajt tole a gatam, a huvelyem belso resze nem fajt, csak a gat, mintha szet akart volna szakadni. Amikor meg belem hatolt, eloszor nagyon fajt, megint ilyen "szetszakadas" erzesem volt. Utana, amikor tovig belem hatolt, akkor meg hozzaert a mehszajamhoz, ami nekem megint baromira fajt.

Nagyon szeretem ot es nem is mertem neki nagyon bevallani, hogy mennyire fajdalmat okoz, mert lattam rajta, hogy neki jo, mondta is, hogy "imadnivaloan szuk vagy" es nekem elsosorban az a fontos, hogy neki minden jo legyen, de sokaig nem tudtam titkolni, hogy faj, mert latta o is az arcomon... Utana persze leallt egybol, aztan kielegitettem szajjal. Kesobb vettem eszre, hogy barna foltok voltak a lepedon, valoszinuleg vereztem is egy kicsit.

Kerdesem az, hogy akkor megsem volt elegendo az elojatek?

Vagy egyszeruen tul nagy a szerelmem penisze es akkor ez most mar mindig igy lesz? Persze nagyon jo az oral is, meg a kezimunka, de azert latom rajta, hogy megsem az igazi, nagyon elvezi, sokat dicsert, de gondolom tobbre vagyik.

Akinek szinten ilyen meretekkel rendelkezik a parja, azoktol kerdezem, hogy ti hogy oldjatok meg, hogy ne fajjon annyira? Amikor a mehszajhoz hozzaer a penisz, az masnak is igy faj?


2012. nov. 2. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem hozzászoksz pár alkalom után, jobban kitágulsz, és elviselhetőbb lesz.
2012. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szélességben tágulni, fogysz, és szépen hozzászoksz. 5-6 alkalom után márjó lesz.

A méhszáj dolog nem fog sokat változni, mert hosszában nem nősz, tanulja meg, hogy nem nyomhatja be tövig, és keressetek olyan pózt, ahol nem is tud tövig behatolni.

2012. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Itt a te hozzáállásod és türelmed is számít, nekem is elég vastag és pont ilyen volt a szituáció, amit átéltem, de volt barátnőm inkább sumákolt a szex-szel, aztán meg azzal szakított (2 év után) hogy amúgy sose izgult rám fel :D
2012. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

először is ha fáj/nem jó valami akkor ott és akkor szólunk a párunknak, mert kihatással lehet a későbbi szexuális életedre, görcsölhetsz illetve félhetsz az együttléttől.

másodszor: az én páromnak is elég tisztességes méretei vannak, de neki pl eszébe se jutott volna első alakommal tövig benyomni hanem kérdezgette hogy nem fáj-e, jó e nekem így, szóval elég önzőnek tűnik az embered már ne haragudj meg.Ha szűk vagy ő meg tövig benyomja nem fogod megszokni soha max sok-sok türelemmel és gyengédséggel...

2012. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én páromnak is ekkora a mérete, és azt kell, hogy mondjam, hogy nekem csak nagyon ritkán szokott fájni. Esetleg akkor, amikor túl hevesen csináljuk nagyon mélyre, vagy nem vagyok eléggé felizgulva. Én teljesen odavagyok érte, számomra ez a tökéletes méret. De nekem már az első alkalom sem fájt, pedig az nekem nem csak vele volt az első, hanem amúgy is.
2012. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nekem is fájt, főleg mikor hátulról csináltuk. Aztán megtanultam magam ellazítani, és azóta kimondottan élvezem, ahogy bökdösi a méhszájat - ez is egy külön élvezeti forrás! Sokat javított a helyzeten az is, hogy már nem óvszert használunk, hanem áttértünk a hormonális fogamzásgátlásra, bár már gumival is megtanultam élvezni, de anélkül ezerszer jobb.

Azt javaslom, hogy amikor fáj, akkor ne a fájdalomra koncentrálj, hanem arra, hogy maximálisan lazulj el! Ha ezt megtanulod, utána nagyon jó lesz!

Ettől függetlenül egy-egy hosszabb/keményebb menet után bizony nálam is előfordul, hogy kicsit kirepedezik a gátnál. Ezt aktus közben nem érzem, de utána igen. Volt, hogy következő menetre már képtelen voltam, annyira fájt. Némi Neogranormon-kenőcs hamar helyrehozta, de érdemes síkosítót használni, ha ilyen sérülésekre hajlamos vagy.

2012. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Eloszor is en akartam, hogy hatoljon belem, mert mint irtam, meg sosem volt ilyen gondom, sosem fajt meg semmi szex kozben, mindig is azt hittem, hogy ez valami varosi legenda... :) Sot, meg magamban kicsit el is iteltem azokat a noket, akik arrol panaszkodtak, hogy nekik faj a szex, mondvan hogy biztos ez is olyan dolog, mint a "most ne szexeljunk, faj a fejem" es tarsai. Amig magam is meg nem tapasztaltam, hogy milyen rossz dolog is ez.

Ovszerrel csinaltuk, mert egyreszt en nem szedek gyogyszert (3 eve nem fekudtem le elotte senkivel!), masreszt meg nem is talalkozunk gyakran, csak olyan 2~3 hetente (tavkapcsolat), olyankor meg szerintem kibirjuk a gumit. Vagy ez ennyit szamit?

Eleg hevesek voltunk es en sem szamitottam ra, hogy fajni fog, konkretan ugy kell elkepzelni a dolgot, mint amikor 2 kiehezett oroszlan egymasnak esik... Elotte en is eleg dinamikusan sz*ptam ot, s gondolom ez a hevesseg attevodott a behatolasa is... Egyebkent nem rogton nyomta be tovig, mint ahogy azt az egyik valaszolo irta, voltak elokeszito mozgasok, elsonek csak kicsit tette be, utana meg egyre beljebb haladt, kicsit sem volt onzo.

En szeretem ot es nagyon is felizgat, ezzel nincs problema, en szeretnem a vilagon a legjobban, hogy jol mukodjon koztunk a szex!

Koszonom a valaszokat egyebkent!

Tudnatok esetleg olyan poziturakat irni, ami bevalt nektek (akinek hasonloan nagy penisszel rendelkezo parja van | nagy a penisze)?

2012. nov. 2. 19:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Én voltam, aki azt írta, lazulj el...

Hasonlóan távkapcsolat, de mi egy idő után áttértünk hormonálisra, nekem nagyon is számít a szex élvezetében...


Vannak pózok, ahol nem hatol be teljesen: pl. lovagló, fordított lovagló, ilyenkor te irányítod a behatolás mélységét. De hidd el, hogy meg lehet tanulni még élvezni is azt a méhszájbökdösést, ha ellazulsz! Az első 2-3 alkalom nekem kutyapózban iszonyatosan fájt, mostanra az egyik kedvencem lett, akár 3-4-szer el tudok élvezni egymás után így, és direkt élvezem, ahogy a méhszájam bökdösi. Hidd el, hogy rajtad IS múlik! Tapasztalat!

2012. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hat rajtam nem fog mulni, biztos, hogy mindent ki fogok probalni, hogy jo legyen mindkettonknek. Mert az hosszutavon nem megoldas hogy en nem elvezem, ot is az teszi boldogga, ha nekem is jo. :)
2012. nov. 2. 19:17
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szia, én is így vagyok a párommal. Ő eléggé méretes én pedig elég szűk vagyok. Első alkalom eléggé fájt (csaknem bőgtem) és le is álltunk, de aztán megembereltem magam és azóta jó. És hihetetlenül élvezem, mert igaz, hogy még mindig szűk vagyok, de érzem a súrlódást és ő is, és annyira jóóóó :)))) szóval nekem élvezetes így is. Szerintem más pózzal próbálkozzatok
2012. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!