Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, egy éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, egy éve vagyok együtt a barátommal, de még sose volt hüvelyi orgazmusom. Miért nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés

Pedig sokat foglalkozik velem, előtte is, közben is.

Végig nagyon élvezem amit csinálunk, -ált. nem is vagyok magamnál(: - de nem érzem, hogy közelítenék bármi felé is, egyszerűen csak felakadt szemekkel élvezek az első perctől az utolsóig.

Lehet, hogy nem minden nőnek van hüvelyi ogazmusa?

Nem olyan nagy a probléma, hiszen nekem jó így a sex, csak az zavar, ha a barátom rákérdez és magyarázkodnom kell. Ilyenkor mindig megkérdezi, hogy érzek-e még magamban feszültséget, de nem. (Bár ez nem tart sokáig.:)

Nem ezt hívják nimfomániának? Segítsetek!


2008. jún. 10. 22:54
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha önkielégíted magad, akkor van "csikló-orgazmusod"?
2008. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az mindig van... akkor is, ha ő csinálja, akkor is, ha én

:)

2008. jún. 10. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés nőnek van hüvelyi orgazmusa, de nem probléma, hiszen szerencsére ott van a csikló! Ne görcsölj ezen, hanem élvezd, amit csináltok! Még fiatal vagy, ez később akár változhat is! Nimfomániának pedig azt nevezik, ha a nő egyfolytában szexelne.
2008. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem minden nőnek van

itt egy kicsit többet megtudhatsz a témával kapcsolatban (pár tanácsot is ad és további érdekes cikkek is vannak): [link]

2008. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták nem mindenkinek van, de szerencsésnek érezheted magad hogy enélkül is élvezed, mert én pl egyáltalán nem élvezem a szexet emiatt.

A nimfománia pedig egy betegség, olyan nők akik állandoan szexelnének, de semmi nem elég nekik, kielégithetetlenek.

2008. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nők,akiknek életük során soha nem lesz hüvelyi orgazmusuk,vagy csak "érettebb" korukban.Én pl. 2évig rendszeresen lefeküdtem a párommal,és csak ezután sikerült.Nem is koncentráltam akkor,mert gondoltam,hogy nekem biztos már nem lesz,de egyszer csak majd megőrültem és rájöttem utólag,hogy az volt.:)Azóta minden aktusnál eltudok így élvezni.(Persze ehhez a férfi is kell)
2008. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az egy jó dolog,hogy élvezed a szexet,orgazmus nélkül.Nem minden nőnek sikerül,de szerintem tanulható,de ehhez a párodra is aktívan szükség van.Én pl.csak akkor tudok hüvelyben élvezni,ha én vagyok felül.Más pózhoz pedig ott a csiklóm.Próbáld kitapasztalni,melyik a legjobb póz számodra,és mozogj lassan az elején,te diktáld a tempót!Ez ráadásul be is jön a pasiknak!Sikerülni fog!Jó gyakorlást!
2008. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Méghogy kevés nőnek van hüvelyi orgazmusa....cö ez NEM IGAZ! Nekem nincs, soha nem is volt, de kb a barátnőim között én vagyok a ritka kivétel. Szal kiba.szás az élet.
2011. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!