Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olvastam a szexuális fantáziál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam a szexuális fantáziálásról. Normális, ha önkielégítés közben pl ismerősöket képzelek el v esetleg tv-ből látott nőt és férfit, esetleg egy havert?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt kell h mondjam h normális. Ha esetleg unokatesó v tesó lenne akire gondolsz közbe akkor azt mondanám h az már nem annyira kóser, de ezek a dolgok természetesek.
2008. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális és igen, fantáziálásnak számít...

Az a nem normális ha mondjuk pl kisgyereket/hullát/állatot képzelsz magad elé :)

2008. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval már a haver dolog sem kóser?

Meg arra gondoltam h ha már pl olyan férfit képzelek akit ismerek az már melegségnek számít:S

2008. jún. 10. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

attól függ hogyan...

ha egy nővel együtt akkor még szerintem belefér...

ha külön csak a férfit és arra izgulsz és srác vagy akkor az nem normális ... de ha te erre izgulsz fel akkor csináld csak....

amiket az előbb említettem, azok betegesek

2008. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A fantáziálás bárkivel és bármivel normális. Még a család állatkölykeinek hullájával is, amíg megmarad egyszeri fantázia szintjén. Gyakorlatba ültetni már beteges, dehát... Gondolom elég fiatal vagy, a fiatalok pedig gondolatban elég sok mindent kipróbálnak. Ha azonos neműekkel fantáziálsz, még az sem jelenti hogy meleg vagy biszex vagy, és ha elképzeled magad egy álattal, nem jelenti hogy zoofil vagy.
2008. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
pár éve még énis fantáziáltam azonos neművel, mondjuk én kinőttem (kamaszkorral) de szóval ameddig csak agyban van, semmi sem gáz.
2008. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!