Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy világosban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy világosban félek szexelni?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve hogy együtt vagyok a barátommal(19). És 2 hónapja kezdtünk pettingelni! Tök jó meg minden, de csak sötétben megye vele mert valamiért stresszelek világosban, hogy csalódni fog a testemben! Lehet megbolondutam,de nagyon rossz érzés ami kavarog bennem! Ő már többször rákérdezett, és mindig csak annyit mondtam hogy "félek hogy csalódni fogsz a testemben.." Mit tegyek?:( 15 éves lány
2008. jún. 10. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez tök normális. 20 vok, 14 évesen kezdtem és kb 2-3évig én is ilyen voltam. Féltem hogy meglát úgy ahogy senki más, széttárt lábbakkal stb és hogy nem fogok neki tetszeni. Zavarba vagy, szégyenlős vagy... Sztem ezt kinövi az ember. Amikor egy éve összejöttem a barátommal, nem voltam annyira szégyenlős, mert úgy voltam vele hogy ő is ember, én is, el kell fogadnunk a másikat.
2008. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én is sokáig stresszeltem e miatt, de egyszer reggel kezdtünk a párommal egy pettingbe és akk nem tudtam teljesen sötétet csinálni.. de nem tudtam ezzel foglalkozni, mert be voltam indulva.. aztán amikor láttam a testét és nagyon tetszett, láttam, h őt az enyém mennyire lázba hozza.. és a szemkontaktus is fontossá vált.

Legközelebbi esti összebújásnál már én kapcsolatm egy kis lámpát a sarokban, vagy gyertyát gyújtottam, h hangulatos legyen..de a lényeg, h lássam a szemeit és ez neki is nagyon fontos (volt).

Nekem sincs tökéletes testem.. de ha már sötétben pettingeltek, akk a srác úgyis tudja, h milyen vagy és ha úgy tetszik neki, akk világosban is fog!

Ne parázz..élvezd!:)

2008. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Világosban is ugyanolyan szép a nő teste mint sötétben :). Nem bolondultál meg, egyszerűen csak kicsit szégyellős vagy és nincs elég önbizalmad. De ezen nem nehéz segíteni. Gondolj arra hogy ő nem hiába szeret és úgy szeret ahogy vagy... a tested minden porcikájával együtt.

És gondolj bele hogy ő is gondolhatta régebben ezt de leküzdötte...

Ha rögtön nem akarod tök világosban akkor próbáljátok félhomályban... mondjuk gyertyafénynél

2008. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj ilyen sokat rajta. Elhiheted hogy világosban mégjobban tetszeni fogsz neki. Persze te 15 éve látod magad meztelenül folyamatosan és nem szexuálisan tekintesz magadra igy minden kis lényegtelen hibát észreveszel. Férfiként simán észre se vesszük ezeket :)
2008. jún. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
először gyújts meg egy gyertyát, hogy legyen némi derengés, legközelebb kettőt, vagy még világosban vegyél le egy-egy ruhadarabot (a pólód, aztán fehérneműig), a fokozatosság jó. Emellé békülj ki a testeddel, és fogadd el hogy az a pasi aki világosban és ruhában szeret nézegetni, és szeret a sötétben meztelenül hozzádérni, az szívesen nézeget majd világosban meztelenül is...
2008. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hátha segítek pár kijelentéssel, nem is tanáccsal :)

-A nő szép(pont)

-A nő egyaránt szép világosban, sötétben sőt ;) még félhomályban is :)

-Sosem érdemes emiatt aggódnod, a párod már elég szépen tisztában lehet egyéb érzék szervekkel (tapintás, nah me hát a szem is működik, a ruha nem csapja be) - úgyhogy valószíleg nagy meglepetést nem okozol neki, és még nem hallottam senkitől, hogy ott akkor lepődött volna meg kellemetlenül, mikor először látta volna a párját anyaszülte meztelen.

-Bátraké a szerencse. (Az első 10 másodperc után már nem érzed majd furcsának te sem, inkább tetszeni fog az új helyzet.)


Best Wishes!

2008. jún. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2008. jún. 22. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!