Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy egy lány hány pasival feküdt le eddig?

Figyelt kérdés
tudom így hülyének tünik a kérdés. a lényeg hogy van egy csaj, és azt mondta összesen két pasival volt csak és velük is csak párszor. de nekem valahogy ugy tünik az ágyban hogy nemtudom pontosan ezt elmagyarázni, de nagyon jó vele. és szerintem hazudik, nem fontos de azért érdekelne. vagy létezik hogy alapból ilyen ügyes? vagy csak véletlen hogy ennyire jó vele?
2008. jún. 10. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy hazudott neked. Mért tette volna?! Lehet valaki ennyire ügyes, én se voltam sok pasival, és engem is dícsér nagyon a barátom.
2008. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, az előző válaszoló vagyok, a kérdésedre nem igazán válaszoltam. Úgy tudod esetleg meg h hány barátja volt, v kikkel feküdt le, ha a barátnőit megkérdezed, máshogy nem lehet megtudni. De ez meg biztos rosszul esne bnődnek, hogy nem hiszel neki és másoknál kérdezősködsz.
2008. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
végülis az elsővel is válaszoltál a kérdésre. :D köszi
2008. jún. 11. 00:09
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

sajnos az hogy valaki jo-e az ágyban nem tanulható dolog. ez vagy jön vagy nem jön.

első lánnyal akivel lefeküdtem sehogy sem akarta elhinni hogy épp elveszi a szüzességem. utána minden ismerősömet kikérdezte, hogy ez valos-e. ezen röhögök évek óta :)

2008. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
bízz a barátnődben és örülj h ilyen ügyes az ágyban!:)
2008. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem tök mindegy, hány pasival volt eddig a barátnőd, nem az a lényeg, hanem az, hogy jó vele, téged szeret és veled van:) Az meg, hogy jó az ágyban valaki, nem kell feltétlen sokszor vagy sok pasival együtt lennie előtte... máshogy is tanulható:) Gyakorolni meg most gyakorolja veled:)

2008. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

A puncijába lévő farokkerület-évgyűrűkből. Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni? xD


ihv

2008. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

megkérdezed, és a valós számot felszorzod hárommal. ez a valós.

a férfiaknál pedig a 4 el való osztás adja ki általában. :D

2008. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Létezik h alapból ilyen jó, csak kérdezve tudhatod meg. A "nyald ki a seggem" verziót nem ajánlom, mert azon kívül hogy hülyének néz, mégcsak nem is biztos hogy bejön (vannak perverz lányok is).
2008. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!