Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy kétszer egymás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy kétszer egymás után?

Figyelt kérdés
Észre szoktam venni, ha masztizok és csikló orgazmusom van akkor utána nem kívánom se a szexet se az önkielégítést. Miért?
2008. jún. 11. 14:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tök más, ha masztizok mintha pasival lenne csikló orgazmusom?
2008. jún. 11. 14:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
fizikailag ugyanaz. Itt a pszichés tényező más. Ha egyedül vagy, aakor kielégíted a pillanatnyi vágyat,és ninxs más semmi ami stimuláljon. Ha a barátoddal vagy, akkor egy folyamatos ingert kapsz.
2008. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez van, (sajnos jelenleg nincs barátom) és ilyenkor, ha maszturbálok egyszer megy, mégegyszer nem, ennek szerintem is pszichés oka van.

Pasival sose volt még ilyen problémám, max egy kis pihenő..de aztán újra azt akartam, h hozzám érjen!

Mostnaában éjjel szoktam magamhoz nyúlni, elalvás előtt..és utána egyből, szépen elalszom..

2008. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem. Szóval nem kell aggódnom, mert pasival akarni fogom?:)
2008. jún. 11. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen :)
2008. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés :)
2008. jún. 11. 17:27




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!