Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Használhatja egy lány a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használhatja egy lány a barátnője vibrátorát? Lehet-e attól teherbe esni, vagy betegséget kapni?

Figyelt kérdés

Várakoztam a barátnőmnél mert a haját festette, és nézelődtem az interneten, ahol láttam egy nagyon cool pasit, aki felizgatott.

A barátnőm vibrátora tudtam, hogy ott van a fiókjában mert korábban mutatta. Amikor visszajött Heni teljesen kikészült hogy az ővét használtam, nem tudtam hogy ilyan irígy. De elkezdtem aggódni, hogy mi van ha esetleg teherbe eshetek ha volt rajta sperma. (a barátnőm mesélte, hogyha már a barátja nem írja erővel, akkor még vibrivel izgatja, tehát lehet rajta sperma)


2008. jún. 11. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha volt rajta sperma akkor teherbe eshetsz. Idegen vibrátornál alapszabály, hogy első lépésben jól le kell nyalni, hogy ne legyen rajta sperma és csak utána szabad használni.
2008. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát elég "gusztustalan" másnak a vibrátorját használni. Az hogy lehetsz-e terhes az attól függ mikor volt használatban utoljára és spermás lett-e az utolsó alkalomnál. Ha a barátnődnek van vmilyen nemi betegsége akkor több, mint valószínű, h elkaptad hacsak nem mostad/fertőtlenítetted le elötte.
2008. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Használhatod ha engedi, csak érdemes előtte jól letisztitani.

Elvileg lehetsz terhes tőle, de ennek gyakorlatilag 0 esélye van... és ha még azt is figyelembe veszed hogy fene tudja hogy ők mikor használták így, azóta rég meghalhattak a spermiumok, akkor már biztos nem lehetsz az...

Sajnos beteg lehetsz, mivel a virusok nem hallnak ilyen könnyen, ezért is javalatt megtisztitani, vagy egyesek gumit húznak rá

2008. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzést kaphatsz a barátnődtől ha nincs rendesen tisztítva,márpedig ha azt mondta lehet rajta sperma nem sűrűn mossa.:-(

A spermiumok 2-3 napig élnek,de szerintem abban a fiókos,nem tiszta környezetben ha voltak is rajta nem sokáig.

Ne használd a mások szexuális tárgyait,nagyon egészségtelen,nem tudhatod mit hordoz a barátnőd v.a pasija.

2008. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a barátnődnek nincs annyi esze hogy használat után elmossa akkor ha ő beteg akkor elkaphatsz tőle vmit. Terhes akkor lehetsz ha esetleg aznap használták a barátjával és akkor került rá ondó, mert amúgy az ondó pár óra után, a levegőm érvénytelenné válik. Tehát nem lehetsz tőle terhes.
2008. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Próbáljátok úgy is ki, hogy nézitek egymást. vagy a másik fogja a vibrit. Esetleg egy kicsit szájjal is rásegíthettek a másiknak. Csináljatok videót is és rakjátok fel a netre.
2008. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Mostantól szólítsátok egymást sógornőnek!
2008. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Wááá!Ilyet n csinált többet!Ez nem irigység kérdése,ez gusztusé!A bnődnem ki tudja milyen fertőzései vannak....ne csinál többet ilyet!Teljesen meg tudom érteni
2008. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Hogy te milyen hülye vagy..
2008. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!