Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex a medencében - lehet e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a medencében - lehet e belőle kellemetlenség?

Figyelt kérdés
Barátommal szeretnénk szeretkezni a kerti medencénkben, lehet e gond a klóros víz miatt vagy valami mástól? (egy helyen azt olvastam hogy víz jól síkosít, máshol azt hogy elmossa a "természetes síkosítást") Mi az igaz/tapasztalatok? (ja és tablettával védekezünk szóval azzal nincs gond)
2008. jún. 19. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A víz valóban lemossa a természetes nedveket. A klóros víz elvileg fertőtlenített, de én nem javaslom a benne való szeretkezést, ugyanis rengeteg baktérium lehet benne, elvégre csak kerti medence, és a fülönböző fertőzések vezsélyesek.
2008. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam, és legszívesebben mindig csak ott csinálnám. Fenomenális az élmény! Utána tusizz le...
2008. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lehet fertőzést elkapni meg ilyenek, de velem még sosem történt ilyesmi, szerintem nincs nagy esély rá. Mi csináltuk már többször is, kerti medencében és tóban is, sosem lett semmi baj, kifejezetten jó :)
2008. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz semmi bajod. Vízben az egyik legjobb dolog. Én már kipróbáltam, és semmilyen gondom nem volt.
2008. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2008. jún. 19. 15:58
 6/7 anonim válasza:
lássuk csak...kádban?-fantasztikus tóban?-fantasztikus! szerintem érdemes kipróbálnod, felejthetetlen élmény;)
2008. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Addig nincs gond még az egész medence nem lesz fehér és valami rátok tapad. xD


Colly the wolf

2008. júl. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!