Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy hosszú kapcsolat után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszú kapcsolat után vagyok, ezért nem szeretnék most még barátot, de a szex hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónapja nincs barátom, azóta egy férfival sem voltam, de már nagyon hiányolom a szexet. Viszont valami ribancnak sem akarok tűnni, mit csináljak?
2008. jún. 19. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
"Egy hosszú kapcsolat után vagyok, ezért nem szeretnék most még barátot" - mi az, hogy ezért? Miért? Nem látok összefüggést a hosszú kapcsolat vége és a között, hogy még nem akarsz barátot. Meddig akarsz várni, hogy ismét pasid lehessen? Egyáltalán miért nincs 4 hónapja barátod, ha hiányolod a szexet? Nem értem. De ha még sokáig várni akarsz a nem tudom mire, és nem akarod, hogy ribancnak nézzenek, akkor jobb híján maszturbálj!
2008. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyi csalódás ért kapcsolatok terén, hogy egyenlőre elegem van a pasikból, és nem is lenne olyan akivel járni tudnék. Egyszerűen vágyok egy pasi után...úgy...:S
2008. jún. 19. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt az előző barátomnál, de végül lekötöttem magam a hétköznapi teendőkkel és tökre kifakult belőlem az érzés. Nem lehet hogy még nagyon élénken emlékszel hgoy milyen volt vele, és amiatt rossz?
2008. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges, mert bár nem szeretem a volt barátom, de a szex nagyon jó volt vele. Köszi a válaszokat.
2008. jún. 19. 19:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát azért annyira mégsincs eleged ezek szerint a pasikból, ha vágysz rájuk úgy... Ha tényleg olyan sok csalódás ért a kapcsolatok terén, akkor nem biztos, hogy a pasikat kéne felelőssé tenned mindegyikért, hanem esetleg magadban keresni a lehetséges hibát, és miután orvosoltad azt, keresni egy megfelelő pasit (ha már 4 hónapig nem tetted) és megoldódik a problémád.
2008. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerű a képlet.. Egy hosszú kapcsolatban megélt rossz tapasztalatot, szerintem úgy lehet a leggyorsabban, és legszórakoztatóbban elfelejteni, ha az ember utána habzsolja az életet. Pasizz! Úgy mintha barátot keresnél, aztán ha már picit elmélyültetek a beszélgetésben, közöld vele, hogy neked nagyon tetszik, de te egy nehéz, és hosszú kapcsolaton mentél át, ezért nem szeretnél ismét egy komolyabb kapcsolatba belecsöppenni, és ebből kifolyólag csak élvezni szeretnéd a társaságát, és jól szeretnéd érezni magadat vele. Elmondhatod neki, hogy fizikai vonzalmat érzel iránta, stb. A pasik 90%-a nem fog nemet mondani, ha tetszel neki, és veled együtt fogja élvezni a pillanatot kötetlenül. A pasik 9%-a meg bele fog menni ugyan a dologba, de utána rádcsimpaszkodik, és hívogat, hátha összejöhet valami komolyabb. Ha a véleményedet a pasikról nem változtatták meg, akkor ezeket rázd le. 1% meg ellenezni fogja a dolgot, velük nem fogsz tudni mit kezdeni. :P

Élvezd ki egy picit az életet, és kitudja, lehet hogy találsz valakit aki megváltoztatja a véleményedet, és talán egy boldog jó kapcsolat lesz belőle.

2008. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval teljesen egyetértek. Voltam már a cipődben. Élj szórakozz és tarts 1db szeretőt aki bevált, és kész.
2008. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress valakit akivel "együtt vagy" de mégsem jártok. És ebből később kialakulhat egy komoly kapcsolat is. Persze később amikor már szeretnél barátot.
2008. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én hülyeségnek találom az általánosítást. Nem minden pasi szemét, sőt.

Szóval nyugodtan ismerkedhetsz azért még, nem direkt, de ha véletlenül..

Amúgy nemrég én is így voltam, h vége lett egy hosszú, nagy szerelemnek, de utána vhogy véletlenül jött egy új szerelem, és nagyon jót tett!

Nem szabad feladni, ha megint lesz valakid, eltereli a figyelmed az előző csalódásról. És remélhetőleg nem lesz csalódás, úgy kell csinálni, hogy ne legyen!

2008. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!