Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátom 10-20 perc alatt abba hagyja a sex-et, és el sem megy?!

Figyelt kérdés

hogyan fordulhat az elő,hogy egy pár felizgatja a másikat és a pasi egyik pillanatról a másikra abba tudja hagyni a sexet,és gond nélkül alszik tovább.anélkül hogy elmenne.és ez megy már 2 hónapja.De biztos forrásokból tudom,hogy meg nem csal.mit tudnék tenni,hogy jobb legyen?nem tud kellően ellazulni?vagy mi lehet a gond?nem értem...

(és azt meg nem engedi,hogy "oda" nyuljak neki)akkor mi lehet a teendőő??

Csak normális válaszokat kérem!!!!


2008. jún. 19. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vle
2008. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de soha nem akar beszélni róla,mindig kitalál valami más témát :(
2008. jún. 19. 23:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem engedi, hogy odanyúlj? Mit enged? Fekszel mint egy farönk? Pedig muszáj beszélned vele. Hiába tereli el a témát meg kell mondanod, hogy ez nem állapot, mondja meg, ha valami problémája van, és addig ne hagyd békén amíg el nem mondja, mert ez nem valami működőképes állapot hosszútávon.
2008. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem akar róla beszélni? Milyen párkapcsolatban éltek ti? Hát nem tudom Te hogy vagy vele, de én, ha olyan kérdésben ami engem is érint nem tudnék értelmesen beszélni a barátnőmmel elég hamar választás elé állítanám. Vagy megbeszéljük és jó lesz mindkettőnknek, vagy mehet Isten hírével, hogy mást hozzon ilyen helyzetbe!
2008. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"egyik pillanatról a másikra abba tudja hagyni a sexet,és gond nélkül alszik tovább"


Felébreszted hajnali kettőkor, hogy dugni akarsz?

Én is elaludnék félúton, főként hogy állandóan hajtok mint állat! Nem lehet, hogy fáradt, és csak pihenni szeretne?

2008. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szed valami gyógyszert mostanában?

Én a dokitól kaptam olyan bogyót a derekamra, hogy nem tudtam elélvezni tőle, mert még a farkam is zsibbadt!

2008. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem ugy értettem hogy tovább hogy felkeltem.nem!!hanem sex közben egyszer csak abba hagyja és alszik.és nem fáradt mert ő kezdeményez és akkor gondolom hogy nem kezdeményezne ha az lenne.
2008. jún. 20. 00:11
 8/10 A kérdező kommentje:
nem szed semmilyen gyógyszert
2008. jún. 20. 00:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom beszéljétek meg, ne fogd vissza magad mondd el hogy ez téged zavar, és ne hagyd hogy elterelje a témát. Én biztos megkérdezném tőle miért van hogy még oda sem nyúlhatsz? Ez már elég gyanús... Fél hogy letéped? :P Egyébként hány évesek vagytok?
2008. jún. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne találjon ki,megmondod h ez fontos dolog neki is neked is,és üljön már le egy kicsit.Egyébként honnan tudod h elmegy,nem érezni minfig!?De fura h ott ahgy egyedül téged:SBESZÉLJ VELE!Ez a legjobb amit tehetsz!
2008. júl. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!