Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy prosti nekem akar dolgozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prosti nekem akar dolgozni, hagyjam neki? Egyszer kétszer odadigyeltem, hogy neki is jó legyen, meg kapott egy virágot. Lehet hogy belém esett?

Figyelt kérdés
Nem vagyok strici,sosem voltam. Na mindegy azt mondta összeveszett a volt csávójával és kell valaki akinek dolgozik, azt mondta havi 200 e-t tud biztosan leadni nekem. Mondtam, hogy majd átgondolom. Belemenjek?
2008. jún. 19. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a törvény nem igazán szereti a "kurvafuttatást", de ha nem félsz, hogy lebuksz... Vagy szépen adózol utána, akkor semmi gond. :D Hát te tudod, mennyire vagy menőcsávó...
2008. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazából megsajnáltam a csajt, mert egy kicsit hasonlít a hugomra, akit nagyon szeretek. Odafigyeltem rá és erre ő meg komolyan vette. A pénz jól jönne, de legszívesebben abbahagyatnám vele, de nem ért semmihez, csak a f*szhoz.
2008. jún. 19. 23:16
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez kamu. Mégis mit csinálnál, amiér a pénzt kapod?
2008. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta oda kell rá figyelni, hogy ne legyen gond, a WEB oldalát kell intézni, ahonnan a kuncsaftokat szerzi, meg a mobilját, amit gyakran cserél a rendőrök miatt. És este ott kell lenni a lakásban, ha gond van, be kell tudni avatkozni.
2008. jún. 19. 23:21
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én meg pár éve Erdélyben úgy megdugtam egy medvét, hogy azóta is nekem gyűjti a mézet! :-D
2008. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már dolgozott prosti, volt hogy 3 is. Nem túl megbízhatóak, ha nem vered őket átvernek. Én nem nagyon vagyok az a verős típus, úgyhogy átvertek. Egyszer az egyik fel idegesített, mert nagyon durván akart átverni, kapott két nagy pofont, onnantól kezdve napi ötezerrel többbet adott le. Szoval nem könnyű pálya, ha van jobb mnkád inkább az csináld, a csjat meg ne sajnáld, ha nem szeretné a f...-t meg a pénzt akkor nwm csinálná.
2008. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én meg pár éve Erdélyben úgy megdugtam egy medvét, hogy azóta is nekem gyűjti a mézet!"

Ez jó:D

A kérdésre meg: Addig üsd a vasat amíg meleg.

2008. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj már haver!

Leveszem a gondot a válladról, átveszem a csajt.

Privátba küldjé mélt!

2008. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Leadhatnám és is neked a fizetésemet?

Ha igen add meg a számlaszámod!

2008. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Ne foglalkozz a többiekkel, nem igazán értik ezt a buisness-t csak okoskodnak. A lényeg hogy tény, hogy bűnteti a törvény és te futtatásért többet ülhetsz, mint ő prostitucióért. 2. tényleg átverhet, ha nem vagy igazi strici és bevállalós, mert lehet hogy a stricije bizta meg ezzel hogy levegyenek téged pénzzel. Vagy ugyanilyen szinten egyszer téged is lecserélhet egy másikra.

DE A LEGLÉNYEGESEBB ÉS LEGFONTOSABB, hogy nehogy azt hidd

hogy ez úgy működik hogy a csaj lelép és mostantól nálad dolgozik. Téged keresni fog az akinél dolgozott, és szerintem elég kapcsolata van ahhoz hogy meg is találjon. Vagy pénzt fog lérni a lányért, vagy személyes ellenségnek vesz és meg kell küzdenetek érte, nem is igazán a lányért hanem a pénzért. A csajt agyba főbe veri, téged meg kinyir. Van értelme ennek? Csak akkor vállald be ha elég keménynek érzed magad ahhoz hogy egy nőt futtassál. És később is meg kell védened mindenkitől, mert védened kell a pénzedet.

2008. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!