Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Még csak 16 éves vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak 16 éves vagyok, de állandóan minden pettingelés/aktus után az jár az eszembe, hogy terhes vagyok addig amig meg nem jön. Miért jár mindig az az eszembe, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Minden hülye okra képes vagyok azt hinni, hogy terhes leszek tőle. Szeretkezésnél is használunk gumit, a barátom vigyáz rám, de se magam se senki nem tud meggyőzni abban, h nincs miért aggódnom. Hogyan tudnék mégis túl lépni rajta? Már teljesen idegroncs vagyok ettől. Vagy csak korral ár? Talán még túl kezdő lennék, vagy még nem vagyok eléggé gyakorlott ahhoz, h azt higyjem semi okom az aggodalomra? :S Segítsetek. Várom a tanácsokat:( Amúgy, ne azt mondogassátok, h szedjek tabit, mert azt még nem akarok több okból sem. (Nem testi). És hüvelykúpot szoktunk használni szex közben, de van amikor elötte megmosom magam szappanos vízzel:S
2008. jún. 22. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A megmosod előtte magad szappanos vizzel, az nem fogamzásgátló!!!!!!!! Csak szólok. Azért jár a fejedben, mert nyugtalan vagy, felkészületlen a szexre, tele vagy izgalommal, gátlásokkal és nem tudod elengedni magad! Gumit használj szerintem, a te korodban még nem igazán ajánlatos mármint ha a fogamzásgátló kúpra gondolsz. Ha a gumi nem szakad ki akkor nem leszel terhes!!!
2008. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én két éve "űzöm az ipart" állandó pasival, azóta szedek fogamzásgátlót, de ettől függetlenül ha csak egy napot késik, kész vagyok... De én ilyen vagyok és maradok is, mert ettől nagyon félek. Már a pasik előtt egy évvel is paráztam, mert valahol olvastam hogy magától is elkezdhet osztódni a petesejt, és így született Jézus. Vagy kinövöd-komolyodod, vagy mantrázod hogy mindig rendesen védekezel (és persze rendesen védekezel).
2008. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én is 16éves vok és én is ilyen tipusú.probálom én ia nyugatatni magam mindig kisebb-nagyobb sikerrel.de rohadtul rettegem töle h terhes leszek.de probálok bizni a barátomba és ez segit.probáld meg teis
2008. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én vok az elözö válaszadó csak elég hülyén fejeztem ki magam,szóval azt kéne h nagyon biznod kell a barátodban
2008. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bízok benne, de sajnos hajlamos vagyok mindig a legrosszabbra gondolni és amikor azzal próbálnám nugtatgatni magam, hogy ő vigyázott rám mindig az jut az eszembe, hogy mivan, ha véletlenül is kerülhetett belém sperma amit pl ő sem vett észre... De szerencsére már nem kell aggódnom, mert megjött :)))
2008. jún. 23. 19:57
 6/7 anonim válasza:

"mert valahol olvastam hogy magától is elkezdhet osztódni a petesejt, és így született Jézus."


Akkor most felvilágosítalak:


"Emlékezzünk vissza, hogy minden sejtnek 46 kromoszómája van, amelyek 23 párba rendezõdnek"


AzaZ: 23 Apától, 23 Anyától. Nos, töprengj... 23 kromoszóma édeskevés az élethez, nemhogy egy Jézushoz...


Amúgy én is 16 vagyok, s azt mondom, maradjatok a klasszikus megoldásnál, amit már említettek.


A többiek meg ne ijjesztgessék ilyen "magától osztódó petesejttel" szegény lányt.


Zaphira voltam.

2008. jún. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vagy lehetséges, hogy két petesejt áll össze. De az nem egy, nem A petesejt :D
2008. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!