Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet késleltetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet késleltetni a magömlést?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
van a durextől egy speciális óvszer, azt hiszem performa a neve és van a dobozán egy óra..az nekünk nagyon sokat használt, barátom ha éppen mondjuk tíz percig bírná, akkor ettől elhúzódik mondjuk fél-3/4 órára.
2008. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

durexet használunk mi is...de erre nem is gondoltam:)

köszike

2008. jún. 22. 18:18
 3/6 A kérdező kommentje:
ha vkinek van még ötlete írjon:)
2008. jún. 22. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
pózváltások sokat segitenek és a szexet is feldobja. Mindig mikor érzed hogy jó , akkor válts pózt.
2008. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
jaja, pózváltás az jó ilyenkor, ha már vége felé vagy veszélyes ha ő van felül, mert ő diktál aztán könnyen csá lehet a vége:D. Ez a durexes beszarás :D, nem is tudtam h van ilyen, dejó. Bár gondolom olyan mintha betonba raknád a faszod , de az tuti h az első alkalmakra mostantól ilyet viszek ;) thx, amugy : [link]
2008. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az a durexes óvszer is egyéntől függően működik, haverom kipróbálta, neki is ilyen gondja van, szabályosan fel sem állt neki. Illetve felállt, de leállt :D

Én tennék egy próbát a szex előtt.

2009. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!