Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az anális szex után szabad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szex után szabad rögtön, tisztálkodás nélkül visszatérni a "megszokott" formához?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg ezt nem lenne szabad, anális szex után és hüvelyi szex előtt meg kell mosni a fiú péniszét, de gondolom a gyakorlatban ez nem mindig működik így. Ti hogy szoktátok? Nem lett eddig semmi bajotok?
2008. jún. 22. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
De, mindig így kell, hogy működjön. Különben olyan istenes hüvelyfertőzést lehet összeszedni, hogy még...
2008. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

El lehet ítélni, lehet fújjogni, én 5 éve élek nemi életet análisan, és nem szoktuk megmosni magunkat, mielőtt visszatenné... Mégsem volt soha életemben semmiféle hüvelyi fertőzésem, vagy bármiféle betegségem odalenn.


Köszönöm, de nem vagyok kíváncsi az utánam következő lebaszó válaszokra.


A kérdésre válaszoljatok!

2008. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Előző válaszoló vagyok! Elfelejtettem hozzátenni, hogy soha nem lett székletes a pasim farka. Ha ez előfordulna, természetesen megmosnánk magunkat!
2008. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan próbáld ki. Csak ha utána lesz valami, gondolj a tanácsra.
2008. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
És természetesen van mikroszkóp otthon, amivel megvizsgáljátok a kukiját hogy van-e rajta kakimaradék!
2008. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb ha az anált óvszerrel csináljátok és utána elég csak lekapni és folytatni!
2008. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az óvszert ajánlanám, mert a párod is beteg lehet az análtól, akkor is ha nem látható a kaki rajta, a bacik ott vannak amiket nem látsz. Az én páromnak prosztatagyulladása lett, jó nagy hülyék voltunk, hogy gumi nélkül csináltuk. Igaza van az előttem írónak, utána leveszed a gummancsot és kész, teheti a "másikba".
2008. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!