Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik milyen formájú fanször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik milyen formájú fanszörzetet szeretnek a nőknél? Ha teljesen leborotválom vagy hagyok egy kis csíkot, esetleg nem is borotválom?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pasija válogatja. Ha nem borotválod, az fog a legkevesebbnek tetszeni. Ha hagysz egy kis csíkot, vagy egy sávot, az a legtöbbnek még tetszik. Viszont van aki csak a tök csupaszat imádja.
2008. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó. A legtöbben vagy a csupaszt szeretik vagy azt, ha van valami formája. A forma bármi lehet, kozmetikusok csinálnak már mindenfélét. Kevesebben szeretik természetesen. Szerintem az a legjobb, ha hagysz egy kis csíkot, aztán ha eljött az ideje, kérdezd meg a pasid, hogy nem hogy tetszik jobban. Aztán vagy hagyod a csíkot, vagy azt is leszeded, vagy visszanöveszted teljesen.
2008. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más áll jól, és minden pasi másra izgul... Kérd meg azt akinek tetszeni akarsz, hogy jövő hétvégén jöjjön át és borotválja le neked, lévén férfi, vagyis biztos sokkal jobban ért a borotvához. :)
2008. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csik, de kérdezd Őt!!!
2008. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
bikinivonalas
2009. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
és a csupasz híve vagyok..:P
2009. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az érintetlen szőrőset is, végülis az a természetes. És semmi kivetni valót nem találok benne. Jópár évvel ezelőtt ez nem is volt gond, és senkiben ilyesmi fel sem merült.

Ha meg nem tetszik a pasidnak, akkor nem is igazi társ.

Hiszen a lényeg az, hogy elfogadjuk a másikat olyannak amilyen. Ha belőle undort vált ki az amilyen vagy, mert a kor divatjának akar megfelelni akkor nincs mit mondanom.

2009. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Én pasi vagyok. Nekem a full csupasz tetszik de izgatónak tartom ha van egy pici csík vagy háromszög a puncid felett.

Szerintem is kérdezd meg a barátod neki milyen tetszik vagy ha akarja fazonírozzon meg ő.

Egy férfire borotválás terén nyugodtan rábízhatod magad.

(kivéve ha szakálat hord és még nem látott borotvát, vagy borotválkozik de össze vissza vagdossa magát,:) egyszóval az arca elárulja:D)

2009. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!