Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratnommel pettingelunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel pettingelunk, korai ez meg neki vagy nem?

Figyelt kérdés
A baratnommel most tartunk a pettingelesnel, egy bulin kimentunk, es beszaltunk a kocsiba. Rajta egy ruha volt ( tudjatok aminek alul szoknya van :D ) es a hatso ulesen elkezdtem benyulni a syoknya ala! ( volt rajta harisnya is azt nem vettem le) es ruhan keresztul elkeydtem simogatni a nemiszervet, a legzese felgyorsult, erzekive valt stb stb es egyszercsak osszecsukta a labat, na ez azert volt mert kielegult, vagy csak nincs meg ra felkeszulve:? Es ti mit tennetek tovabb a helyemben? Elore is koszi.
2008. jún. 22. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kielégült. Tuti akarta ő is, fel van rá készülve, hiszen ha nem lenne, akkor nem is engedett volna semmit. A folytatás pedig, hogy többször csináld neki, meg ő is csinálja neked...
2008. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel imádom, ha harisnyanadrágon keresztül izgatnak. Sokszor még a minim alá bugyit sem veszek, csak harisnyát! Hát az első alkalomtól ne várj többet, de a következőre már készülj gumival!
2008. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ertem, o meg fel a szextol, beszelgetunk rolla, mert szeretem ot es nem akarom, hogy rossz legyen nek!!! Azt akarom, hogy a szexben elsosorban oneki legyen jo, majd aztan lehet nekem is jo!
2008. jún. 22. 21:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
na végre egy normális fiú, akit nem az érdekel, h mielőbb megfektessen vkit. Ha azt mondja, h fél a szextől akkor ezt tartsd tiszteletben. Semmiképp ne erőltesd. még legyen pár ilyen alkalom, hátha ezáltal feloldódik benne a feszültség és lehet, h minden alkalmmal tovább fogtok eljutni.
2008. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jo meglatas szerintem is, en is igy gondolkodom !
2008. jún. 22. 22:46
 6/13 anonim válasza:

Engem érdekelne, hogy hány évesek vagytok.

Amúgy ha engedte, akkor semmi gáz, de ez a lábösszezárós szitu attól is lehetett,h félúton meggondolta magát...:)Különben viszonozta volna, nem?

2008. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, en is es o is 17 ek vagyunk, o idosebb azert valamivel nallam. Ott meg nem hinnem, hogy tartana, hogy o is viszonozza. De szerintem ott mar igen, h megengedje, vegulis az csak mas :D
2008. jún. 23. 09:49
 8/13 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat:azért húzta össze a lábát(szerintem persze),mert félután ráébredt arra,hogy ..szerintem ez világos,hogy mire ébredt rá.viszont egyetlen probléma az,hogy nem tudhatod hogyan játszódik le benne ez..legrosszabb esetben úgy,hogy azt hiszi kihasználod.mindenképp éreztesd vele,hogy nagyon szereted,s hogy neked ő a legfontosabb.
2008. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy eszébe jutott valami hogy még ezt nem kellene, amugy viszonozta volna hogy neked is jó legyen. de nem tudom mitől fél 17 elmultatok más 13-14 éves csajok már pettingelnek.. az ilyen csajoktól vagyok kiakadva.. barátom, nem akarlak megbántani, de ettől a csajtól ne várj sokat. az iylen nem tudja kielégiteni 1 fiú vágyait, akármennyire figyelmes lesz a fiú, akármit fog megadni.
2008. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csak kicsit fél, de mennif og ez, ne kapkodd el a dolgot, találkozzatok úgy is, hogy nem csak erről szóljon a randi, kezdeményezz, de óvatosan. ésatöbbi
2008. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!