Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Felejthető e az első alkalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejthető e az első alkalom?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 7 hónapja együtt vagyunk,de ő az előző barátjával már lefeküdt. Szinte semmi emklék nem maradt benne,nem élvezte a szexet.Amióta velem van,teljesen más,tökéletes a szexuális életünk. Engem kicsit zavar,hogy nem én voltam neki az első, de ő állítja,hogy csak én,érzelmileg velem volt,a legtöbb dolgot velem próbálta ki és velem jó. Tényleg ennyire felejtős lehet az első ? :)
2008. jún. 22. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen...en is alig emlekszem az elsore mert sem erzelmileg sem fizikailag nem kotodtem a srachoz akivel egyutt voltam - ezert el lehet valakit itelni?

En ugyanigy eltem meg mikor az a fiu akit szerettem velem volt. Ugy fogtam fel, igazabol most veszitettem el a szuzessegem - annak ellenere, hogy fizikailag mar nem voltam szuz.

Mar nem vagyok egyutt vele, de ugy szamitom o volt az, akinek odaadtam a szuzessgem megha valojaban nem is igy van, mert o tanitott meg sokmindenre, vele volt eloszor igazan jo.

Reszemrol felejtos az elso.

2008. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg! tapasztalatból mondom. Nekem az előző pasim volt az első, fél év után feküdtünk le, és nagyon fájt. Utána minden egyes aktusnál azt éreztem szétrepedek ott lent, nagyon rossz volt. Mikor megmondtam neki ezt, közölte, h azért mert béna vagyok. Nem tudom mit várt, hogy az első 2 alkalom után lepedőakrobata leszek? szakítottunk, összejöttem egy másik pasival, és amikor vele oda került a sor, tök féltem, h fájni fog, meg h béna leszek. De érdekes módon vele egyáltalán nem fájt. Sajnáltam, h nem ő vette el, de már nem tudok vele mit csinálni:-( Ő az, aki teljes mértékben figyel rám, akinek az számít, h nekem jó legyen, az előző pasimat meg meg tudná folytani egy kanál vízben!
2008. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a mostani párommal voltam először és nagyon szeretem, de az az igazság, hogy az elsőre már nem nagyon emlékszem. Mármint a részletekre. Amúgy szerintem is azt tekintjük elsőnek, akivel tényleg igazán jó volt. Úgyhogy ne aggódj ilyeneken, szerintem a barátnőd komolyan is gondolta, amit mondott ezzel kapcsolatban.
2008. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem emlékszem az elsőre igazán, tök felejthető élmény volt. Várhattam volna még egy kicsit, mind időben, mind az alkalmas alany tekintetében.
2008. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, hát az akkori alanyt, aki az első volt, legszívesebben elfelejteném
2008. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az első alkalom semmibőól sem felejthető!!! HA jó azért, ha rossz, azért, mindenkép befolyással bíb a többire...
2008. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha az első szerelemben történt meg akkor az felejthetetlen.
2008. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!