Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm két éve nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm két éve nem szexelt, fájni fog neki?

Figyelt kérdés
Csak azt SZERETEM elmondani, hogy szeretem a baratnomet, es nemsoka a szexhez erunk majd, nekem az a fontos, hogy oneki jo legyen, en masodlagos vagyok, es mindent megteszek majd, hogy a leheto legjobb legyen neki az agyban! Az a baj csak, hogy o 2 eve nem szekszelt, ugye fajni fog neki?
2008. jún. 22. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem szűz, egyáltalán nem biztos, hogy fájni fog neki. Lehet, hogy picit kellemetlen lesz, de messze nem olyan, mintha először csinálná.

Amúgy egy gentleman vagy. :)

2008. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha rendesen felizgatod, nem lesz semmi baj! Bárcsak minden pasi ilyen lenne...
2008. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
valószínü fájni fog neki. de ez az izgalomtol függ. hogy ha be lesz indulva akkor lehetséges hogy nem. de nagy a valószínüsége hogy mivel régen csinálta ugyan úgy ott lesznek az aggájai mint az elsönél.
2008. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
OOO, koszonom a bokokat, tudjatok azert en se vagyok minden lannyal ilyen, CSAKIS ES CSAKIS azzal, aki megerdemli, es O nagyon megerdemli !!!
2008. jún. 22. 23:04
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

de aranyos. X).

hát..előtte használjatok pár ujjat (2 elég szerintem..már ha te csinálod..ha ő magának,akkor 3 inkább), és biztos, hogy nem lesz baj.

2008. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Hajajjjj!!! Kizárt dolog, de tudod, érdemes előmelegíteni a sütőt, mielőtt berakod a húst!!!!! Szeressétek egymást ! De csak okosan!:)
2008. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:) az meglessz :D Koszi, es egyebb hozzaszolasokat is szivesen fogadok :D
2008. jún. 23. 09:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, pár évig nem volt senkim. Nem fájt, csak fura volt újra csinálni. Megint egy kicsit hozzá kellett szokni. Nem volt rossz egyáltalán.
2008. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
valószínüleg fájni fog neki.talán kicsit,viszont arra nagyon figyelj,hogy ne egyből a szexbe vágjatok bele.előbb egy kis petting,ujjak,akármi.majd.várni kell
2008. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előtte össze kell szoknotok, meg kell ismerni egymást. Ha jól felizgatod előtte, és közben is figyelsz rá (is), akkor nem nem fog neki fájni egyáltalán. Ha még nem ismered őt teljesen, akkor is csak kicsit. Össze sem mérhető a szűzhártya szaggatásával.
2008. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!