Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ítélik el jobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el jobban a melegszexet (pasik) mint a leszbikus szexet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 00:18
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
65%

Gondolj csak bele, ki mit hova dug :)

Egy szép nedves punci és egy sz*ros s*gg között azért lényeges különbség van.

A férfiak szép nőkre vágynak és tiszteletre, a nők pedig gyengédségre, szeretetre. A nők gyengédek és érzelmesek, tehát néha egymástól is képesek megkapni, ami szükségük van.

A homo férfiakat senki nem tiszteli, nevetségesek az irányító szerepben lévő heterok előtt. A leszbikkel mindenki elnézőbb, mert két nő egymás mellett is nő tud maradni, két férfi viszont csak nőies tulajdonságokat vehet fel.

2008. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
52%
Képzeld el magad elött ahogy egy férfi leszopja a másikat... na ezért undorítóbb.
2008. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
44%

Egészséges férfi már a "melegszex" kifejezés hallatán is igyekszik biztonságban tudni a végbélrózsáját, azért.


Egy elsősorban nőközpontú világban gondolom a leszbikus szexet ítélnék el jobban.

2008. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
24%
Ilyen kérdés csakis egy buzit foglalkoztathat... ez esetben menj és kasztráltasd magad...
2008. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes, és nagymértékben homofób írások voltak eddig XD Nevetséges. Az emberek nagyon-nagy százalékának fogalma sincs honnan eredeztethető a homoszexualitás kialakulása. Ez nagyon nagy gond. Aki úgy érzi hogy (nem célzok, és ÉN nem ítélek el senkit) hogy magasabb az IQ-ja a magyarok többségénél annak figyelmébe ajánlom a kutatas.gay.hu oldalat. Nyugi se képek se videók nincsenek itt, csak komoly tanulmányok, doktori disszertációk stb. a homoszexualitásról. Jah és a félreértések elekrülése végett. Igen én is "buzi" vagyok. És hidjétek el! Nem kértem, nem én akartam. De ha már ez adatott akkor szeretnék békében élni.

Asszem ennyi, remélem nem csak téptem a számat feleslegesen, és valakit azért megérintett.

2008. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
24%
Hát kedves köcsög buzi hozzászóló, aki homofób, az sem kérte, nem is akarta, hogy homofób legyen. Ez egyáltalán nem nevetséges. Az a nevetséges, hogy a hozzád hasonlók bőrtangában riszálják a seggüket a meleg büszkeség napján Budapest utcáin. Közben meg elvárják, hogy mindenki megértse őket. Ha szeretnétek békében élni ne uszítsátok a népet!
2008. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%
Miért olyan nagy baj ha a hülye melegek riszálják magukat egyszál tangában, mintha a heterok teszik ugyanezt más felvonuláshoz hasonló, parádézós eseményen? :O amúgy a toleranciát meg az alacsony IQt tényleg nem kérik az emberek... Az elítélések oka a kereszténység. Amúgy én hetero (esetleg bi) lányként nem ítélek el semmi ilyet, DE részemről yaoi fan vagyok, és láttam már sok nagyon aranyos meleg pasit és párt, valamint lányos hetero pasikat és férfias hetero nőket.
2008. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
65%
Kedves hetero (esetleg bi) lány. A válasz a kérdésedre, hogy miért baj az, hogyha a hülye buzi riszálja magát, akkor megszólják, míg a heterót nem...talán csak azért, mert az utóbbi a NORMÁLIS!!! Erre gondoltál már valaha?
2008. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
49%
Hetero (esetleg bi) lány! Elég szomorú, ha csak azzal tudsz érvelni, hogy az alacsony IQ miatt ítélem el a meleg felvonulást. Hogy férfiak riszálhatják a seggüket az utcán, akkor ha heterók, ilyet nem írtam. Megsúgom neked, hogy 145 az IQ szintem, ha hiszed, ha nem. Úgyhogy vagy találj ki valami értelmes választ, vagy maradj inkább csöndben. Addig is kitalálhatod, hogy biszex vagy, esetleg heteró.
2008. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
90%

Én írtam azt a bizonyos hozzászólást ami vitát kialakítani látszik :) Már ne haragudjatok. de nem riszálom magam bőrtangában a gaypride-on. Véleményem szerint ízléstelenség. És nagyon elszomorít hogy egy-két kirívó eset miatt az egyész szubkultúra (igen az!!!) szenved a sztereotípiáktól. Magamról talána annyit hogy az egészségügyben tevékenykedtem eddig és szexuális identitástól függetlenül arra törekedtem hogy segítsek a betegeken. Jelenleg pedig a biológia szakra készülök, szal nem hiába írtam azt az IQ-s dolgot.

Mindezek ellenére előszeretettel várom akár a privát üzeneteket is. Imádok vitázni :D

2008. jún. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!