Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az, hogy a férjem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a férjem, csak "kézimunka" során keményedik be? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Folyton azt érzem, csak miattam kezdeményez, ő talán nem is kívánja a szexet. Normális ez? Azt hiszem ez már az esküvő környékén elkezdődött. Csak két éve vagyunk házasok, azt megelőzöen 2 évig randizgattunk, de ritkábban néhány napra találkoztunk csak mert több száz km -re laktunk és mindketten nagyon elfogaltak voltunk.

Köszönök minden választ,



2008. jún. 26. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Szerintem ezt ingerküszöbe válogatja.

Egyes vélekedések szerint a nagyobb intellektussal rendelkező emberek kevésbé kívánják a szexet.

De az is lehet, hogy csak fáradt.

Ám a legrosszabb esehetőség, hogy valamiért nem élvezi a dolgot és ezért számára csak a jó hásasság érdekében történő kötelező dolog. Szerintem őszintén meg kellene beszélnetek a kérdést.

2008. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Elég nyílt vagyok. Mondtam neki mit érzek. Azt mondja, hogy ő ilyen, de szeret és kíván engem. És igen: ő is a fáradságra hivatkozik, meg a problémákra.

Egyébbként meg folyton ölelget, és puszilgat. Jóban vagyunk.

Olyan szomorú vagyok attól, hogy látom mások közt az egésszéges erotikát!

2008. jún. 26. 16:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt lehet félreértem most, de a kézimunka az a szex része, előjáték. Direkt arra van, hogy bekeményedjen tőle az ember. Ugyanúgy, ahogy a nőket is megsimogatják/nyalogatják.
2008. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
SZERINTEM IDŐSSEBB KORBAN NORMÁLIS DOLOGNAK TARTOM DE, KI KELLENE KÖZTETEK VALAMI IZGATÓBB JÁTÉKOT IS TALÁLNI ORÁLISAN IZGASSAD FEL BIZTOS HOGY MEG LESZ A HATÁSA.VAGY VALAMI KÜLÖNLEGES EROTIKÁT KELL BE DOBNI. A POZITURÁKAT KELLENE GYAKRABBAN VÁLTOZTATNI. KI KELL A SEX MINDEN FORMÁJÁT PROBÁLNI.
2008. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szerintetek mennyi az az "idősebb kór" aminél norális ez?

Egy tartós kapcsolatban nem működnek már spontán a dolgok?

Azt érzem, hogy én is begörcsölök mostmár és nekem is több időre van szükségem a feloldódáshoz.

Elég határozottan távolodok tőle.

2008. jún. 26. 20:50
 6/14 anonim válasza:
Próbálj meg valami extrát, szexis fehérnemű, kellemes parfüm, kis smink, frizura. Lehet hogy csak fel kell kelteni jobban az érdeklődését, vagy egy kis változatosság kellene. Próbáld meg meglepni őt valami különleges erotikus dologgal, ne legyen az együttlét mindig ugyanolyan, szinte automatikus. Próbáljátok ki más helyiségben a lakásban, már ha megtehetitek.
2008. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Fürdetted már őt?

A meleg vízben csodák tudnak történni... főleg, ha ügyesen te te is segítesz benne... akár egy 'véletlen' vizespólós bemutatóval is :-)

2008. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egészségi állapot, táplálkozás, testmozgás kérdése a merevedés gyorsasága. Alapból valamilyen multivitamin javasolt, persze nem biztos, hogy segít is, de kezdetnek ez a minimum.
2008. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy írtatok.

Jók az ötletek, de lehet, hogy továbbállok.

Gyönyörű hajam van. Mindig tetszik neki, ha kibontom, minden más egyszerűen hatástalan. És úgy érzem 4 évet pocsékoltam el vele. Kedves velem sokszor aztén akármilyen apróságtól hisztizni kezd, és csúnyán beszél. Nem birom elviselni. A másik dolog meg ez, hogy soha nem volt vele még orgazmusom. Az elején a kezével jó volt, aztán már az is rutinszerűvé vált.

Azt igérte, hogy elmegy szakemberhez, mert úgy vélem, pszihés a probléma, de nincs erre a dologra további több évem. Lassan megfagy mellette a szívem és a lelkem.

LHa így folytatom én is beteg leszek.

Vagy csak az elkeseredés ez?

2008. jún. 29. 23:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Mint ahogy olvasom a kommentedet te el vagy keseredve.Igen ez nagy baj hogy a párod nem aktiv, lehet hogy nem tehet rolla.Azért nem kell mindjárt elhagynod mert akkor egy család megy tönkre.Ez meg kell beszélnetek hogy igen is nekem egy olyan férfire van szükségem aki kitud szexuálisan elégiteni.Kérd meg hogy egyezzen bele hogy, valaki más férfivel te viszonyt kezdhessél e-célból.Ha szeret és nem akar elvesziteni, akkor bele egyezik. Ha nem akkor a többit neked kell megoldani.
2008. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!