Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sokat ront a sexben (a legelsö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat ront a sexben (a legelsöben) h ha melltartóban vagyok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 16:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ, hogy mennyire vagy szégyenlős. Mert ha igen, akkor nem is nagyon fogod élvezni. Egyébként ameddig szégyenled magad a partnered előtt, szerintem nem kellene még a szex mezejére tévedni.

Ha viszont nagy az öszhang, és a párod is jól csinálja, a vágy is megvan, szerintem le fog kívánkozni rólad az a melltartó is, mert hát mégis no, a mellbimbók is igénylik a kényeztetést.

2008. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyertyafény.. és akkor nem is fogja annyira látni, mint természetes fénybe! Hidd el, úgy az igazi, biztos, h neked sincs okod panaszra, csak neked nem tetszik. Viszont ha a párodnak tetszik, akkor hallgass rá, és békélj meg magaddal!
2008. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként mivel magyarul írod le, így : szex és nem sex.
2008. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
szerintem sokat ront, főleg a legelsőnél. A pasik általában vizuális típusúak, hát add meg a barátodnak ezt az örömöt:) gátlasaid vannak a melledel kapcsolatban? Mert ha igen, kérdezd meg a barátod, ő biztos szereti őket:) és hát igen, a mellbimbó kényeztetés sem utolsó szempont:P
2008. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszadóhoz: persze a mellbimbó kényeztetés csak akkor jöhet szóba ha neki az jó, mert pl élettársam elmondása szerint annál rosszabb érzés nincs a világon, mint ha valaki a mellbimbóját "kényeztetné". Szóval ezt se minden nő élvezi, sőt mint a példa is mutatja van akinek egyenesen rossz érzés.
2008. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetném hogy miért szeretnél melltartóban lenni ? pettingeltetek már ? Mert ha tudnánk az okát, akkor talán arra sokkal jobb választ tudnánk adni mint a kérdésedre.


Csak hogy én is válaszoljak, pasiként engem eléggé zavarna az hogy páromon melltartó van és felül sem igazán tudnám kényeztetni szóval a lehető leghamarabb levenném róla mert mind a kettőnket élvezettől fosztana meg.

Egyébként az aktusban annyira nem zavaró, de elsőnél inkább a hosszú előjátékon és egymás kényeztetésén lenne a hangsúly.

2008. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
csak azért szeretnék melltartóban ,mert kicsik a melleim...és szerintem ez neki nem tetszene:S
2008. jún. 26. 18:16
 8/26 A kérdező kommentje:
am nem vagyok szégyellös..csak cikinek tartom h kicsik:S
2008. jún. 26. 18:17
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Velem az első barátnőm mindig csak ugy volt hajlando lefeküdni hogy a polo rajta maradt. Nekem ezzel nem volt gondom soha, ha neked ugy jobb hogy melltarto rajtad van akkor ne vedd le. De szerintem akármekkora a melleid akkor is szereti a barátod, ettől nem kell félned.
2008. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
100%
HA TÉNYLEG SZERET, nem fogja zavarni. Egy kicsit sem.
2008. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!