Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom leggyakrabban 2hetente kivánja a szexet?

Figyelt kérdés

Ha kezdeményezni akarok akkor eltol. Nem értem! Nekem sokkal többre lenne szükségem... És ilyenkor a fejemhez vágja, hogy mániás vagyok és hogy menjek el orvoshoz. Holott szerintem ez nem mánia, csak egészséges szükséglet. Meghát szeretem, az a normális, ha kivánom.

Szerintetek?


2008. jún. 26. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem.. Minden embernek más a szükséglete, de ha a helyedben lennék akkor nekem is furcsa lenne! Pláne, hogy pasi!! Nyugodj meg nem vagy másnis, tök egészségesek az igényeid!Amúgy ez mindig így volt vagy csak mostanában?
2008. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*mániás
2008. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen volt... de ez egyre idegesitőbb... mégiscsak másfél éve vegyunk együtt.
2008. jún. 26. 20:44
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez szomorú. Én is panaszkodom, pedig nálunk heti 2-3 alkalom van és engem nem tolna el. Igaz, hogy főleg azért mert kereken megmondtam: meg fogom csalni, mert nekem több az igényem. Ő a nem egészséges!!!

De így is lassan elmegy a kedvem, pedig szeretem.

De csak egy ideig fiatal az ember!

Én is nő vagyok.

2008. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem is azt kellene, hogy megmondom neki, hogy megcsalom... Azaz igazság, hogy már annyit rimánkodtam miatta, hogy már a kedvem is elmegy az egésztől... állandóan csak a visszautasitás... nagyon bosszantó... Olyan rossz mindig nekem kezdeményezni és még abból sincs semmi... Már hanyatlik a kapcsoltat emiatt főként... Nem sokáig fogom már bírni...
2008. jún. 26. 21:34
 6/16 anonim ***** válasza:
a barátod tisztában van azzal, hogy emiatt elveszthet? beszéltél vele erről komolyan? ha nem akar (vagy tud) változtatni, akkor - bár fájdalmas - de érdemes olyat keresni mindkettőtöknek, akivel egyezik az igény, vagy legalábbis közelibb.
2008. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Már elmondta neki egy párszor szépen/kedvesen/csúnyán/kiabálva/... sehogy nem változott helyezet. Sőt még rám háritotta, hogy nekem állandóan csak ezen jár az eszem...:( :(
2008. jún. 26. 22:01
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Ó ha nekem ilyen barátom lenne... a pasim minden nap reggeltől estig meg éjszaka is csinálná és soha nem akarja megunni. :D

De szerintem nem normális.Lehet hogy nem kíván.

2008. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vagyok.

Ha nem lettünk volna házasok, én elhagytam volna a párom.

Gondolkozz el azon, hogy miért vagy vele?

Ha ragaszkodik hozzád, menjetek szakemberhez.

Lehet, hogy pszihológus segíthet.

Mi megpróbáljuk!

Szoritok Neked.

2008. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Valóban úgy van,ha valaki szeret valakit,akkor kivánja is a másikat.Kicsit furi ez,főleg pasinál...Nem lehet az,hogy már nem talál esetleg olyan izgatónak vagy esetleg nincs más a képben nála?Beszélj vele újra szerintem és mondd meg neki,ha ez továbbra is így marad,más után nézel.Aztán meglátod mit lép rá.
2008. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!