Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az eddigi barátaim mind...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddigi barátaim mind mindig mondták, hogy nekik az a fontos, hogy nekem jó legyen de ha elélveztek, mégsem törődtek vele, hogy tovább izgassanak vagy valami. Miért csak jár a szájuk?

Figyelt kérdés
ez másnás is előfordul?
2008. jún. 27. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hány éves a barátod...fiatal korban ez gyakran előfordul. Idő kell mire belejönnek...
2008. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szeret ill nem elégé én nagyon jóba vagyok a brátnőmmel mindent megbeszélünk és ha előbb élvezek el mint ö akkor tovább izgatom hogy neki is meglegyen nálam ez alap szerintem annak semmi értelme hogy csak az egyik fél élvezi a dolgot ... (én is mindig mondom neki h fontos nekem hogy jó legyen neki de ezt nem csak mondom hanem meg is teszem ... )
2008. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mindig idősebb barátaim voltak 20 felett, mostani 28.az utolsó hozzászólóra meg büszke lehet a barátnője:))
2008. jún. 27. 14:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2. hozzászóló vok. Hát igen jó neki :P ez van én nagyon szeretem öt és ö is engem nagyon boldogok vagyunk együtt

remélem nem minden srác olyan mint a barátod(barátaid)

Vagy csak nekem fontos ez ?

2008. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sem korfüggő.

Én is így jártam, mint te pedig idősebb vagyok. Egyetlen egy fiú volt - az első - akit érdekelt hogy nekem is jó-e.

2008. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiú szeret, akkor fogalakozik veled az után is, hogy ő elment.

De azért, ha erre nem jön rá magától, akkor megkérheted. Elég, ha megragadod a kezét, és odaviszed, ahova szeretnéd... ha ebből se ért, ott gond van.

2008. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a ritmusa, az én barátom, miután ő elment, már nem tudja annyira beleélni magát, így inkább úgy csinálja, hogy mindig én legyek az első... Nem biztos, hogy nem szeret és nem akar neked jót. Próbáljátok ki ti is így, úgy mindkettőtöknek jobb, ha te is élvezed. Ha így sem fordít rád elég energiát, az már nem túl jó jel...
2008. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :))
2008. jún. 28. 10:19
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hm... Én sem szeretem ha előbb (sokkal előbb) elmegyek mint a barátom, mertutána már nincs hozzá kedve az embernek úgy mint előte, legalábbis akivel beszéltem ilyenről, az így volt vele. Azért csak a szájuk jár mert farok feláll, agy leáll, aztán meg 2 perc múlva már a meccsen / focin / gépen / akármi másonjár az eszük.
2008. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

én megmondom a frankót:

addig nem kérek az orgazmusból, akár a repetából sem, amíg a csajt minimum ki nem elégítem, ha csak csiklói orgazmussal is....szerintem ez a tuti. Ha már egyszer kapok valamit, adjak is érte, nem?

2008. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!