Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire találhatja gáznak h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire találhatja gáznak h nem borotválom?

Figyelt kérdés
már elég sok ideje járunk együtt és ő is én is tapasztaltak vagyunk iylen téren.a korábbi barátaimat enm zavarta h nem borotválom annyira de a mostani barátom egészen más..:Sés nem tudom h zavarná e bár az eddigi bezsélgetéseinkből azt vettem ki h igen.de miatta nem akarom elkezdeni..
2008. jún. 30. 17:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
hát ha neked tetszik a dzsungel a lábadközt...elég undi.
2008. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáld ki, hogy leborotválod! Lehet hogy utána már nem is akarod visszanöveszteni, komolyan! Én most már mindig csupasz vagyok, sokkal jobban érzem magam. Még a szex is jobb, ha hozzámér jobban érzem. A párom is látja így, nem takarja semmi. Sokkal könnyebb tisztán tartani. Próbáld ki, ha nem tetszik, visszanövesztheted!
2008. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
nem igaz, hogy higiénikusabb, mert mint bármi más, ez sem véletlenül van így a testünkön. szóval ha nem akarod borotválni, akkor nem kell, de egy kicsit megigazítva, neked is jobb érzés lenne. egyezzetek ki a pároddal szerintem. :)
2008. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!