Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen gyakran végeznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran végeznek önkielégítést a nők?

Figyelt kérdés
Oszlassuk el a férfiak körében elterjedt felfogást, hogy a nők nem nyúlnak magukhoz! Szóval lányok, heti hányszor? :)
2008. júl. 1. 10:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Na erre én is kíváncsi vagyok, de gyanítom gyakran túltesznek rajtunk is, ha már egyszer képesek sorozatosan elélvezni;)


Ja én még annyit fűznék a kérdéshez hogy nyilván ez szóba kerül a barátnők között, tehát 10 lányból hányan csináljátok rendszeresen?

2008. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2x vagy 3x!
2008. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Minden lánynál eltérő az ilyesmi. Vannak olyan nők, akik nem érzik fontosnak ezt a dolgot, és nem nyúlnak magukhoz, de vannak olyan lányok is, akik ugyanúgy, mint a fiúk, ki tudja mennyiszer. De kétség kívül, ha a nemeket külön megnézzük, a fiúk gyakrabban végeznek önkielégítést. Bár azért néhány lányt sem kell félteni.
2008. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
18 vagyok, utoljárra 14 évesen, akkor heti 1. de akkor kislány voltam.
2008. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
¨pàrkapcsolatban élek,mégis végzem ezt,megszokàs,vagy jo érzé nem tudom.heti 2 alkalommal(mellette a baràtommal együtt vagyok heti 4 alkalommal
2008. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
tök változó!
2008. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
hangulatfüggő. kedvem van,akkor heti 5*. ha nincs, akkor egyszer sem.
2008. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Én pl. nem tudok úgy elaludni, hogy ne elégítsem ki magam esténként... XD és van barátom:P:P
2008. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
NA MOST MIÉRT LETTEM 0%-os?????????????? Csak leirtam, hogy 4 éve nem, ez van. ezen mit nemtaláltok jónak? vagy unatkoztok és akkor kössünk bele valakinek? vagy nem hihető? 4 éve van barátom, azóta nem. nemkell. pff. szánalmas..
2008. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
58%

Lol, felháborodik azon, hogy senkit nem érdekel, hogy nem masztizik, pedig milyen büszkének kéne lennünk rá...

Nem érdekel senkit, hogy te nem, az volt a kérdés, hogy aki igen, az mennyit.

2008. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!