Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen beszívva szeretkezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen beszívva szeretkezni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit alkoholos állapotban jó, akkor gondolom beszívva is. De egyáltalán nem ajánlom, hogy kipróbáld!
2008. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

ne probald ki!!!!mert akkor azt se fogod nézni hogy kivel akarsz àgyba bujni,ha fiurol van szo,akkor annak nehezebben lesz orgazmusa,vagy nehezen àll fel neki a nemi szerve,ha lànyrol van szo,akkor meg semmiképp!!!!!!!!!!!!

volt egy -két baràtnöm,akik ezt csinàltàk régen,ne félj meg is bàntàk.ha be vagy kàbulva nem tudod felmérni a valosàg meg a képzelet közötti különbséget,és lehet olyan dolgokat teszel meg amit amugy nem szeretnélpl:be vagy szivva ,a sràc megkér hogy szàjjal elégitsd ki,aztàn hozza a haverjàt.......stb.

nem tudom làny vagy -e vagy fiu,mennyi idös,és kivel szeretnéd ezt csinàlni,de ha lehet akkor ne csinàld!!!!!!!

2008. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nem akarom kipróbálni csak kíváncsi voltam,hogy másoknak mik a tapasztalataik erről.
2008. júl. 1. 13:32
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

rossz

még fiatal koromba (ez már 10 éve)

én kiprobáltam. engem amúgy is elnyomott a fü, kb félóra nevetés és hosszu unalmas órák. aztán a párom nagy füves volt és én is kiprobáltam, hát semmit nem éreztem söt még ki is száradtam az istenért nem nedvesdtem, talán mert semmit igazábol nem éreztem. a pasimnak meg egy idö után nem állt fel.

soha többet be füvezve.

2008. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Azt hiszem lepontozást fogok kapni, de azért is leírom tapasztalatomat. :(


Még régebben 5-6 éve próbáltam egy lánnyal. Nekem fiúként leírhatatlanul meghitt, és fenomenális dolog volt. A lány is ezt mondta. Azért az hozzátartozik a dologhoz, hogy mi már fél éve együtt voltunk, és ez a dolgot előre megbeszéltük, szóval rendesen tervezve volt. Vidéken voltunk egy faviskóban nyáron, gyújtottunk füstölőket, gyertyákat, és utána elszívtunk ketten egy cigit. Úgy tapasztaltam, hogy ezerszer érzékenyebbek lesznek az ember erogén zónái tőle, és jobban tud koncentrálni a szeretkezésre, nem koszál mindenféle egyéb gondolat az agyában. Számomra örök élmény marad. :P

2008. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is rossz volt. S tényleg nem tudtam azt sem eldönteni, hogy csak képzelem-e, ami történik, vagy valójában történik.
2008. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

"Nekem is rossz volt. S tényleg nem tudtam azt sem eldönteni, hogy csak képzelem-e, ami történik, vagy valójában történik."


Bocsánat érte, de van valami amit nem értek. Szóval ezt így hogy? Még előtte soha nem füveztél, és akkor beleugrottál egy ilyen kalandba vagy mi? Ha valaki nem elsőre füvezik, akkor ilyen nem történhet meg, hogy nemtudja, hogy képzeli e vagy ez a valóság. Az ember pár alkalom után teljesen tisztában lesz azzal, hogy milyen hatásokat fog átélni. Ha első füvezéskor volt a szex, az meg hatalmas felelőtlenség.

2008. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek azzal a válaszolóval,akinek jó volt.

Én is próbáltam már,nem is egyszer,de azt azért hozzá kell tenni,hogy komoly kapcsolatban vagyok,és szeretjük egymást a párommal. képzeld el eddigi legjobb szeretkezésedet, és azt szorozd meg 10-zel. na, kb ilyen volt. nálunk is kiélesedtek az érzékek,teljesen el tudtuk engedni magunkat,és csak egymásra koncentrálni. hihetetlen volt. ja, még annyit hozzá, hogy csak olyannal próbáld ki, akit szeretsz,mert nagy az esélye,hogy nagyon rossz élményed lesz a felerősödött érzelmek miatt, és csak olyan emberrel,aki már szívott, mert ő tudja, mit kell tenni,ha esetleg rossz élményed lenne.

ezek után le lehet pontozni,de a kérdező mindkét oldalra kíváncsi szerintem.

2008. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha vki iszik,pl az én párom,akkor feláll neki,jó a szex is,de nem tud elmenni...
2008. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem úgy a legjobb :) sokkal jobban élvezed az egéészet ..!
2010. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!