Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért okoz egyes fiúknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz egyes fiúknak szexuális izgalmat a női ruhák hordása?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez is egy perverzió. Van aki arra izgul fel, ha megkötözik, lepisilik meg ilyenek, valakinek meg attól áll fel, ha női ruhába bújhat.
2008. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
igen, és ők az igazi buzik, nem azok, akik csak épphogy hozzá mernek nyúlni a másikhoz, ha van valaki a közelben
2008. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Egyszerűen csak szeretek női ruhákban lenni, de ez nem okozza azt, hogy homoszexuális vagyok. Igenis van barátnőm (lány) és párkapcsolatban élek már négy éve. A szüleim elfogadták és persze a barátnőm is. Ha szeretsz valamit hordani, akkor miért ne hordanád? Nem rég töltöttem be a 20. életévemet, idén jelentkeztem egyetemre. Amúgy már mindenhova női ruhákban járok, de ne olyan "kurvás" cuccra gondoljatok, hanem egyszerű női szabású ruhákra és hozzáteszem, hogy utálom a rózsaszínt!!
2008. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az előttem szólónak tanácsolom, hogy sürgősen kerresse fel háziorvosát vagy gyógyszerészét, és adasson be magának egy nagy adag ciánt....
2008. júl. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sulinkban a baletten a fiúk is a lányok ruhájában vannak, még sem homokosok ezért. Ugyanúgy fehér nylonharisnyát és rózsaszín tornadreszt vesznek fel.
2008. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
sztem egy ócska meleg vagy ez csupán csak még magadnak se ismered be h ilyen vagy...
2008. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mert transzvesztita. Ugyanakkor korántsem biztos, hogy nem homoszexuális, sőt...
2009. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem. Szerintem az ilyen nem normális.
2009. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!