Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Második illetve további...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második illetve további alkalmakkor is vérezni fog?

Figyelt kérdés
csak mert első alkalommal elég nagymennyiségű vér távozott (talán azért mert elég szűk voltam) és már csak az előkészületek miatt is kérdezem, mert a múltkor is elég nagy meglepi volt, hogy deréktól lefele egyatta vér voltam!
2008. júl. 1. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:

"Elég szük voltam"? Atyaúristen...

A legokosabb, amit szerintem tanácsolni lehet, hogy kérdd meg a szüleidet, hogy világosítsanak fel téged (sajnos már utólag), ha még azt sem tudod, hogy mitől vérzik először...

Szentég, hányéves lehetsz.........

2008. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Deréktól lefelé végig?????

Menj el orvoshoz! Nézze már meg...

Az első hozzászólónak (is): igen, lehetséges több alkalommal is vérzés. Ritkán, de van ilyen.

De ha ennyire véreztél, akkor valami más gond lehetett ott.

2008. júl. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha finomak voltak veled, akkor még az is lehet, hogy 2. alkalomra is fogsz egy kicsit, de az már nem vészes.
2008. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a fiú tényleg odafigyel rád, felizgat rendesen, nem lesz gond. De mivel elsőnek is nagyon szűk volt, lehet nem izgatott fel akkor sem igazán.Több odafigyelés kellene, és akkor nem áztatod el a lepedőt. A szűzhártya egy vékony hártya ami első alkalomkor elszakad, de lehet még olyan része ami épen marad mivel nagyon rugalmas, ezért előfordulhat újabb vérzés, de nem számottevő.
2008. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy szűk voltál attól nem fogsz vérezni.Vannak könyvek illetve weboldalak ami leírja a vérzés okát.Különben meg ennek lehet hogy utána kellett volna járnod még az aktus elött, nem gondolod...Szerintem nem kell egyből orvoshoz futnod van olyan barátnőm aki még a harmadiknál is vérzett...bár a nagyon nagy mennyiség esetén mégse árt...tehát ha a következő alkalommal is sok lesz irány az orvos.
2008. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! hogy ne nézzetek ennyire töknek, tudom, hogy nem (elsődlegesen)amiatt vérzett mert szűk! csak azért írtam bele ezt is, mert előtte beszéltem védőnővel erről (ő pedig gondolom csak jobban ért hozzá nálunk) és ő mondta, hogy ha valaki nagyon görcsöl, nem tágul ki, akkor amellett hogy nehezebb lesz a dolog, sérülést is okozhat, akár vérzést is...és mivel engem meglepett hogy ilyen sok vér távozott, gondoltam esetleg ehhez lehet köze.
2008. júl. 2. 22:11




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!